Łukasz Siwiec turniej milion euro

Polak stanie przed szansą wygrania miliona euro w turnieju Oktagon MMA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 stycznia 2023

Tak ciekawej informacji na polskim rynku MMA nie mieliśmy od dawna. Łukasz Siwiec dołączył do grona zawodników, którzy wezmą udział w turnieju Oktagon MMA GAMECHANGER. Dla Polaka będzie to życiowa szansa, gdyż zwycięzca Grand Prix kategorii półśredniej zgarnie milion euro!

Łukasz Siwiec (8-1) to zawodnik, który budował swoją karierę w organizacji Thunderstrike Fight League. Następnie reprezentował MCF by w 2019 roku na jedną walkę pojawić się w Armia Fight Night. To właśnie w AFN Siwiec zanotował jedyną porażkę w karierze przegrywając z Tymoteuszem Łopaczykiem.

Jedna przegrana nie zraziła jednak Siwca i zawodnik z Radomia związał się kontraktem z organizacją Babilon MMA. Aktualnie Siwiec może pochwalić się passą czterech kolejnych zwycięstw. Łukasz odprawił przed czasem: Kacpra Bróździaka, Konrada Iwanowskiego, Alessandro Bottiego oraz Konrada Rusińskiego.
Dzięki zwycięstwu nad Rusińskim Siwiec zdobył pas mistrzowski organizacji Babilon MMA.

Polak rozpocznie starty w turnieju Oktagon MMA już 4 marca na gali Oktagon 40 w Ostrawie. To właśnie na tym wydarzeniu odbędzie się runda wstępna szesnastoosobowego Grand Prix kategorii półśredniej.

Łukasz Siwiec turniej

Wiadomo, że w ostatnich dniach Łukasz Siwiec trenował w olsztyńskim Arrachionie pod okiem Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego.

Zostaw ocenę
0
0