pojedynek jones vs. miocić odłożony w czasie

Pojedynek Jones vs. Miocić odłożony w czasie?!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 października 2023

Wczoraj światem MMA wstrząsnęła wieść o kontuzji Jona Jonesa. Mocno skomplikowało to plany organizacji UFC jednak okazuje się, że walka nie została całkowicie odwołana. Marc Raimondi, dziennikarz stacji ESPN ujawnił plany UFC.

Pojedynek Jon Jones vs. Stipe Miocić miał być walką wieczoru gali UFC 295 w Madison Square Garden. 11 listopada miał zostać wyłoniony najlepszy ciężki w historii organizacji UFC. Niestety Jon Jones doznał kontuzji i w konsekwencji matchmakerzy musieli ratować wydarzenie zestawiając walkę Sergei Pavlovich vs. Tom Aspinall.

Okazuje się, że organizacja nie porzuciła całkowicie planów odnośnie walki Jones vs. Miocić. Wiele wskazuje na to, że pojedynek został po prostu odłożony w czasie. Do takich informacji dotarł Marc Raimondi, dziennikarz stacji ESPN. Warto tu przypomnieć, że ESPN transmituje gale organizacji UFC, więc są to zakulisowe wieści prosto od przedstawicieli UFC.

Z informacji pozyskanych przez Raimondiego wynika, że organizacja UFC będzie chciała doprowadzić do walki Jones vs. Miocić w 2024 roku, oczywiście po powrocie Jona Jonesa do pełni sprawności po operacji i rehabilitacji.

Biorąc pod uwagę fakt, że zwykle po takich urazach zawodnicy pauzują od 8 do 12 miesięcy potencjalnym terminem walki Jones vs. Miocić będzie koniec wakacji lub początek jesieni w przyszłym roku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments