jon jones kontuzjowany sergei pavlovich vs tom aspinall ufc 295

Jon Jones kontuzjowany! Sergei Pavlovich vs. Tom Aspinall o tymczasowy pas na UFC 295!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 października 2023

Dana White ogłosił, że Jon Jones doznał kontuzji w trakcie treningu i nie będzie mógł wystąpić na gali UFC 295. Sergei Pavlovich i Tom Aspinall wskoczyli do rozpiski i stoczą walkę o tymczasowy pas mistrzowski kategorii ciężkiej!

Jon Jones kontuzjowany, mistrz kategorii ciężkiej wypadł z gali UFC 295, która odbędzie się 11 listopada w Nowym Jorku! Takie wieści przekazał Dana White, dyrektor zarządzający organizacją UFC. Jones zerwał ścięgno w klatce piersiowej, musi przejść operację i nie będzie mógł walczyć przez okres 8 miesięcy. Niewykluczone, że rehabilitacja Amerykanina przedłuży się, więc organizacja UFC natychmiast zestawiła pojedynek o tymczasowy pas mistrzowski kategorii ciężkiej.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że na gali nie wystąpi również Stipe Miocić. Były mistrz najwyraźniej nie zaakceptował nowego rywala lub też został całkowicie pominięty przez najlepszą ligę MMA na świecie w trakcie ustalania nowej walki o tytuł. W octagonie zmierzą się zatem Sergei Pavlovich i Tom Aspinall.

Sergei Pavlovich vs. Tom Aspinall – UFC 295

Sergei Pavlovich legitymuje się doskonałą serią sześciu kolejnych zwycięstw. Mocny Rosjanin przegrał w karierze tylko raz, a jego zawodowy rekord wynosi 18-1. Ilość nokautów jaką ma na koncie Pavlovich imponuje nawet mimo faktu, że jest to zawodnik kategorii ciężkiej. Sergei wygrał do tej pory, aż 15 walk przez KO/TKO!

Tom Aspinall dysponuje mniejszym doświadczeniem od rywala i ciut słabszym rekordem. Anglik stoczył do tej pory szesnaście walk z czego 13 wygrał. Plusem Aspinalla jest to, że wszystkie wygrane zanotował przed czasem zapisując na swoim koncie dziewięć nokautów i cztery poddania.

Pojedynek Sergei Pavlovich vs. Tom Aspinall będzie co-main eventem gali UFC 295 w Nowym Jorku. Oznacza to, że do rangi main eventu zostało awansowane starcie Jiri Prochazka vs. Alex Pereira.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments