piotr kuberski po debiucie w ksw video

Piotr Kuberski po debiucie w KSW: „Zemściło się to co mówił przed walką, utarłem mu nosa” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 listopada 2023

Piotr Kuberski był gościem online w MMA Piwnicy. Jaru Świątek zadał zawodnikowi ANKOSu wiele pytań. Piotrek odniósł się między innymi do wypowiedzi Bartka Leśko przed walką na KSW 88.

Jaru Świątek przeprowadził długą rozmowę z Piotrem Kuberskim. Kuberski udanie zadebiutował w federacji KSW na gali KSW 88 w Radomiu. Były mistrz FEN wszedł do najlepszej europejskiej organizacji MMA z przytupem.

Zawodnik ANKOS MMA dał efektowną walkę i wygrał przez nokaut. Jak po kilku dniach ocenił swojego rywala i co Kuberski powiedział na temat stanu zdrowia po pojedynku?

Piotr Kuberski po debiucie w KSW

„Bardzo dobrze, nie ucierpiałem za bardzo oprócz tego jednego rozcięcia. Gdzieś kilka tych prostych może mi się odłożyło na karku. Także jak ruszałem głową do boku to czułem takie delikatne przypięcie, ale tak to wszystko jest w jak najlepszym porządku.”

„Myślę, że to było widać, że wchodząc byłem szczęśliwy. Byłem skoncentrowany, choć wiele osób pisało, że byłem spięty na początku. Bardziej nie mogłem wyłapać dystansu, ale sam debiut, to że tam byłem, że się pokazałem to jak najbardziej na plus. Kolejne fajne doświadczenie. Nie mam nic do Bartka Leśki choć może za bardzo troszkę chciał nakręcić otoczkę. Ciężko mi się dokładnie wypowiedzieć na jego tematu bo go nie znam. Uważam, że jest to dobry chłopak. Może troszkę go poniosło i się trochę zemściło to co mówił przed walką, ale troszeczkę mu tego nosa utarłem.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments