pfl vs bellator zasady walk mistrzowskich pasy

PFL vs. Bellator – ujawniono zasady walk mistrzowskich. Czy pasy będą na szali?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 stycznia 2024

Wczoraj organizacja PFL zaanonsowała wielki event PFL vs. Bellator, na którym odbędą się cztery walki między mistrzami. Teraz poznaliśmy zasady walk. Okazuje się, że zawodnicy zmierzą się o pasy!

Organizacja PFL ogłosiła doskonały event PFL vs. Bellator, który odbędzie się 24 lutego w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej. Podczas tego wydarzenia odbędzie się wiele walk pomiędzy zawodnikami organizacji PFL i Bellator, które dla przypomnienia posiadają tego samego właściciela.

Najważniejszymi pojedynkami w głównej karcie walk mają być cztery starcia mistrzów, to właśnie dlatego event nosi tytuł PFL vs. Bellator: CHAMPS. W klatce dojdzie od następujących konfrontacji: Renan Ferreira vs. Ryan Bader, Impa Kasanganay vs. Johnny Eblen, Magomed Magomedkerimov vs. Jason Jackson oraz Jesus Pinedo vs. Patricio Pitbull Freire.

Teraz poznaliśmy zasady na jakich zostaną rozegrane wymienione wyżej starcia. Okazuje się, że pojedynki mistrzów będą zakontraktowane na trzy, a nie na pięć rund. Dodatkowo dozwolone będą ataki łokciami, które są normalnie zabronione w organizacji PFL przez wzgląd na sezonowy system rozgrywek.

Wydarzenie będzie pierwszą galą z cyklu PFL Super Fights, a dostęp do transmisji będzie sprzedawany w systemie pay-per-view. Okazuje się także, że mistrzowie nie będą bronili swoich pasów, a zawalczą o specjalne, nowe pasy mistrzowskie określane w tej chwili jako „pasy mistrzowskie super fight”. Design tych trofeów nie został jeszcze ujawniony.

Więcej informacji na temat karty walk gali PFL vs. Bellator znajdziecie w artykule, który jest dostępny tutaj – cztery walki mistrzów! Niesamowita karta walk!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments