pfl 1 valentin moldavsky zdemolował ante deliję denis goltsov przerwał serię vassella video

PFL 1: Valentin Moldavsky zdemolował Ante Deliję! Goltsov przerwał serię Vassella [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 kwietnia 2024

Valentin Moldavsky i Denis Goltsov zanotowali wygrane na gali PFL 1 w San Antonio. Moldavsky rozprawił się z Ante Deliją w efektowny sposób zasypując go serią ciosów.

Dość nietypowo bo w czwartkowy wieczór w San Antonio odbyła się pierwsza gala sezonu zasadniczego PFL w 2024 roku.

W walce wieczoru Valentin Moldavsky zdemolował Ante Deliję. Reprezentant teamu Fedora Emelianenko zamknął Chorwata na siatce. Rosjanin wyprowadził lekkie lewe proste po których trafił prawym prostym i rozpędzając się wyprowadził serię uderzeń najpierw zadając kolejne ciosy pięściami, a następnie trafiając kolanami.

Chorwat przyjął kilka bomb przez gardę jednak sędzia podjął decyzję o zakończeniu walki i oszczędzenia zdrowia sparingpartnerowi Mirko CroCopa. Dzięki efektownej wygranej Valentin Moldavsky wskoczył na szczyt kategorii ciężkiej w tabeli sezonu zasadniczego po pierwszej serii walk.

W drugiej z najbardziej interesujących walk w kategorii ciężkiej Denis Goltsov przerwał serię pięciu zwycięstw jaką mógł się pochwalić Linton Vassell. Goltsov był w opałach w początkowej fazie pojedynku jednak później odwrócił losy starcia i ubił Anglika chowającego się w żółwiu ciosami z góry.

Wszystkie nokauty i poddania z gali PFL 1 w San Antonio możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments