KSW Paweł Pawlak wyzywa Michała Materlę

Paweł Pawlak zachęca Michała Materlę do bitki! Mistrz proponuje termin…

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 czerwca 2023

Paweł Pawlak mistrz federacji KSW w kategorii średniej zachęca Michała Materlę do bitki! „Plastinho” docenił legendę byłego mistrza KSW i zaproponował nawet termin takiego starcia. No właśnie, wszystko byłoby piękne, gdyby nie to że Pawlak zaproponował event, który najpewniej odbędzie się w grudniu.

Paweł Pawlak, mistrz federacji KSW w kategorii średniej zamieścił na facebooku wpis, w którym z pełnym szacunkiem wyzwał do pojedynku Michała Materlę. Poniżej treść wpisu Pawła:

„Co wy na to?? Chcielibyście zobaczyć taką walkę??
Ja szczerze, chciałbym zobaczyć taką walkę w środku octagonu KSW. Michał Materla słyszałem, że bardzo chciałbyś tej walki ja również! Jesteś dla mnie legenda tego sportu wychowałem się na twoich walkach, twoich wojnach z Jayem Silvą i z innymi zawodnikami byłby to dla mnie wielki zaszczyt zmierzenia się z tobą w mojej pierwszej obronie pasa zróbmy to Martin Lewandowski, Maciej Kawulski, Wojsław Rysiewski, KSW! Koniec roku, Arena Gliwice – 5 rund po 5 minut. Let’s go!!!”

Wiemy, że Paweł odpoczywał po gali KSW Colosseum 2, a Michał Materla musiał przejść operację kciuka lewej ręki, dlatego w tym wypadku wyjątkowo rozumiemy ten późny grudniowy termin obrony pasa. Mamy jednak nadzieję, że przy ilości 12 gal na rok oraz zaledwie 7 kategoriach wagowych mistrzowie będą chcieli bronić tytułów częściej.

Podejmowanie na własną rękę decyzji o późniejszym terminie powrotu do okrągłej klatki federacji KSW może się w przypadku nieszczęśliwego wypadku, choroby czy kontuzji na finalnym etapie przygotowań do walki przełożyć na kolejne wydłużenie półrocznej przerwy. Chyba wszyscy kibice zgodnie stwierdzą, że nie chcą oglądać mistrzów, którzy bronią tytułów raz na rok przez co wstrzymują rozwój całej kategorii.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments