Paulo Costa chce walczyć z Janem Błachowiczem na UFC 288! „Wchodzę do półciężkiej na soku”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 19 kwietnia 2023

Czołowy zawodnik kategorii średniej jest otwarty na walkę z Janem Błachowiczem! Za pośrednictwem social mediów zaproponował pojedynek.

Kilka dni temu do kibiców dotarła wiadomość o kontuzji Charlesa Oliveiry, który w co-main evencie gali UFC 288 miał zmierzyć się z Beneilem Dariushem. Niestety starcie musiało zostać odwołane, jednak na ratunek jest gotowy ruszyć Brazylijczyk Paulo Costa.

Paulo Costa vs Jan Błachowicz?

Na swoim twitterze zawodnik zajmujący 5. miejsce w rankingu kategorii średniej oświadczył, że jest gotowy przejść do dywizji półciężkiej i zmierzyć się z Janem Błachowiczem.

Wydarzenie PPV 6 maja jest w tarapatach. Jan Błachowicz vs Costa mogłoby być zbawieniem. Wchodzę do 205 na soku. UFC, dajcie mi znać – napisał Costa, po czym dodał – Gruby Costa jest gotowy.

Szybko jednak wyjaśnił, że nie oznacza to wycofania się z walki z Khamzatem Chimaevem Oczywiście, wrócę na walkę z Chen Chenem w październiku. Bez obaw.

Pomysł na takie zestawienie bardzo spodobał się kibicom. Pod wpisami pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy dali do zrozumienia, że jak najbardziej chcieliby zobaczyć taki pojedynek.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments