Paul Craig chce walczyć z Alexem Pereirą

Paul Craig: „Jestem człowiekiem UFC! Alex Pereira? Chcę go na 100%”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 maja 2023

Paul Craig wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Specjalista od submission uważa się za zawodnika, który dostosuje się do wymagań i życzeń matchmakera Micka Maynarda. Craig zasugerował nawet możliwość zmiany kategorii wagowej jeśli taka będzie wola UFC.

Paul Craig nie ma ostatnio najlepszej passy. Specjalista od gry parterowej przegrał dwa ostatnie pojedynki. Mimo to „Bearjew” podchodzi do swojej przyszłości optymistycznie i wyraźnie zaznacza, że organizacja UFC może na niego liczyć w każdej sytuacji.

Craig jest zawodnikiem, który ma w rekordzie zwycięstwa nad takimi fighterami jak: Nikita Krylov, Jamahal Hill, Shogun Rua, czy Magomed Ankalaev.

„Rozmawiałem z moim agentem, powiedział że dostaliśmy listę pytań od przedstawicieli UFC. Spytali jak widzę swoją przyszłość i czy chcę walczyć w kategorii półciężkiej czy w średniej. Kazałem odpisać, żeby Mick Maynard, matchmaker UFC powiedział czego chce, niech wskaże kategorię i rywala, a ja się do tego dostosuję bo jestem człowiekiem UFC!”

Następnie 35-letni Szkot powiedział:

„Teraz chciałbym dostać dobrą walkę, która sprawi że będę podekscytowany. Chcę się zmobilizować i być ziantrygowany tym zestawieniem. Alex Pereira? To walka, którą na 100% wezmę w kategorii półciężkiej. Podoba mi się ten pomysł, nie będę nawet oceniał jego jiu-jitsu.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments