patryk kaczmarczyk wbił szpilkę dwóm znanym zawodnikom KSW

Patryk Kaczmarczyk sugeruje nudę w klatce KSW! Pretendent wbił szpilkę dwóm znanym zawodnikom!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 marca 2024

Patryk Kaczmarczyk oglądał galę KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim. Zawodnik odniósł się nawet do występu swojego niedawnego rywala.

Patryk Kaczmarczyk w swoim ostatnim występie w klatce KSW zmierzył się z Danielem Rutkowskim na gali promowanej hasłem „Bitwa o Radom”. Młody zawodnik pokonał wtedy bardziej doświadczonego i starszego „Rutka”.

Niedługo później na profilach Kaczmarczyka na branżowych portalach jak tapology czy sherdog, skupiających się na archiwizacji rekordów zawodników przy nazwisku Kaczmarczyka pojawił się pseudonim „Prince of Radom”, czyli Książę Radomia.

Daniel Rutkowski zdążył już wrócić do klatki KSW. Rutek na gali KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim stoczył bój z Julio Nevesem. Polak wygrał to starcie po decyzji sędziów jednak wielu komentujących, ekspertów i fanów uważa, że to Brazylijczyk miał na swoim koncie bardziej efektowne akcje w walce i mógł skraść werdykt sędziowski właśnie dzięki tym „momentom”.

Kaczmarczyk odniósł się właśnie do starcia Rutkowskiego sugerując mu kolejnego rywala. Patryk po wpisie zamieścił także dwie emotki przedstawiające ziewanie i sen. Najwyraźniej Kaczmarczyk postanowił wbić szpilkę nie w jedno, a w dwa znane nazwiska i zasugerował, że starcia tych fighterów są nudne.

Patryk Kaczmarczyk dogryzł Danielowi Rutkowskiemu i Łukaszowi Charzewskiemu. Patryk napisał na platformie X:

– Proponuje Hary vs Rutek o to kto kogo mocniej wepchnie w siatkę.

Kaczmarczyk wróci do klatki KSW na gali XTB KSW 94 w Trójmieście. Patryk stanie przed szansą zdobycia tymczasowego pasa dywizji piórkowej. Rywalem zawodnika z Radomia będzie Robert Ruchała.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments