patrik kincl vs piotr wawrzyniak oktagon 54 ostrawa

Patrik Kincl vs. Piotr Wawrzyniak – starcie mistrzów na gali Oktagon 54!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 lutego 2024

Piotr Wawrzyniak stoczy najważniejszy pojedynek w dotychczasowej karierze. 2 marca na gali Oktagon 54 Polak zmierzy się z Patrikiem Kinclem.

Czesko-słowacka organizacja Oktagon MMA zestawiła pojedynek, w którym zunifikowane zostaną pasy mistrzowskie kategorii średniej. Mistrz Patrik Kincl stanie do obrony trofeum w starciu z tymczasowym mistrzem Piotrem Wawrzyniakiem.

Dla Polaka bez wątpienia będzie to największe wyzwanie w całej dotychczasowej karierze. Były mistrz Babilon MMA legitymuje się serią pięciu zwycięstw z rzędu. Zawodnik Czerwonego Smoka wywalczył pas tymczasowy w ostatnim występie nokautując Vlasto Cepo w 3. rundzie.

Dysponujący ogromnym doświadczeniem reprezentant Czech w ostatnich pięciu latach przegrał tylko raz z Roberto Soldiciem na gali KSW 63. Poza tą jedną wpadką „Inspektor” zapisał na swoim koncie osiem zwycięstw pokonując między innymi takich zawodników jak: Mattia Schiavolin, Tomasz Drwal, Tomasz Romanowski, Samuel Kristofić czy Alex Lohore.

Patrik Kincl w ostatnim występie pokonał na punkty Karlosa Vemolę. 34-latek z Hradec Kralove zrewanżował się zatem „Terminatorowi” za dawną porażkę.

Walka Patrik Kincl vs. Piotr Wawrzyniak odbędzie się 2 marca na gali Oktagon 54 w Ostrawie. Na tej samej gali do klatki wejdzie także Mateusz Legierski.

Kto wygra walkę Kincl vs. Wawrzyniak?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments