piotr wawrzyniak mistrz oktagon mma

Piotr Wawrzyniak ubił rywala i zdobył tymczasowy pas Oktagon MMA [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 grudnia 2023

Piotr Wawrzyniak wskoczył do rozpiski gali Oktagon MMA przed świętami Bożego Narodzenia. Jak się okazało była to dobra decyzja. Wawrzyniak zdominował rywala i wywalczył tymczasowy pas mistrzowski.

Piotr Wawrzyniak wykorzystał szansę jaka otworzyła się przed nim po tym, gdy organizacja Oktagon MMA zaczęła poszukiwania zastępcy do pojedynku rangi mistrzowskiej.

Polak wskoczył do rozpiski wydarzenia Oktagon 51 w Pradze na ciut ponad tydzień przed galą i zaprezentował się doskonale w walce z Vlastislavem Cepo. Mistrz organizacji Babilon MMA najpierw trafił rywala mocnym lewym sierpowym, a następnie obaj zawodnicy szukali swoich szans wyprowadzając solidne uderzenia.

W pewnym momencie Cepo przewrócił Wawrzyniaka jednak ten odwrócił sytuację i wyprowadzał ground and pound, a to atakując ciosami młotkowymi, a to próbując zaskoczyć rywala mocnymi łokciami z góry.

W drugiej rundzie zaznaczyła się przewaga Wawrzyniaka, który kontrolował przebieg starcia i nie tylko obalił oponenta lecz również rozbijał jego twarz kolejnymi bombami z góry.

Na początku trzeciej rundy Piotrek zaczął atakowac potężnymi ciosami w stójce tak by natychmiast wykorzystać moment słabości rywala i przenieść walkę na matę. Ostatecznie Wawrzyniak rozpędzał się z sekundy na sekundę i sędzia musiał przerwać pojedynek chcąc uchronić Cepo przed większą utratą zdrowia.

Piotr Wawrzyniak ubił rywala i zdobył tymczasowy pas mistrzowski organizacji Oktagon MMA w kategorii średniej. Pełnoprawnym mistrzem tej dywizji jest Patrik Kincl znany z walk dla federacji KSW.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments