Strife 3 karta Piotr Strus

Ogromne zmiany w rozpisce gali Strife 3: Piotr Strus vs. Kacper Karski

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lutego 2023

Karta walk gali Strife 3: Piotr Strus vs. Kacper Karski przeszła spory lifting. Na całe szczęście nie ma zmian w walce wieczoru, która jest głównym punktem jak chodzi o promocję całego wydarzenia. Do jakich zmian doszło w rozpisce?

Bartłomiej Kopera miał zmierzyć się z Sandersonem Tito, do tego pojedynku nie dojdzie, gdyż Brazylijczyka w rozpisce zastąpił rodak Emerson Domingo do Nascimento. Co-main event gali został zakontraktowany w limicie kategorii lekkiej (-70 kg).

Hugo Deux miał zmierzyć się z trenującym w Berserkers Team i reprezentującym Polskę Ahmedem Kataevem. Tu także nastąpiła zmiana i nowym rywalem Deuxa będzie Czech Jan Stanovsky. Walkę zakontraktowano w catchweight do 73 kilogramów.

Ostatnim zestawieniem, w którym doszło do roszad jest bój z udziałem Sanjara Yusupova. Zawodnik teamu Aligatores miał walczyć z Markiem Gorczycą jednak ten nie wystąpi na gali przez co Yusupov stanie w szranki z Ukraincem Oleksandrem Popovem. To zestawienie zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej (- 77 kg).

Gala Strife 3 odbędzie się 18 lutego w Puławach.

Zostaw ocenę
0
0