Piotr Strus trenerem Krzysztofa Głowackiego KSW

Nowy trener dołączył do sztabu Krzysztofa Głowackiego przed galą KSW na Stadionie Narodowym!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 maja 2023

Nowy trener dołączył do sztabu Krzysztofa Głowackiego przed galą na Stadionie Narodowym! Kto wzmocnił sztab szkoleniowy „Główki”? Do grona trenerów byłego pięściarza dołączył dziś Piotr Strus, weteran organizacji KSW!

Krzysztof Głowacki zadebiutuje w okrągłej klatce federacji KSW na gali XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym! W swojej pierwszej zawodowej walce w MMA „Główka” zmierzy się z byłym zawodnikiem organizacji GROMDA. Więcej na ten temat przeczytacie w dedykowanym artykule. Krzysztof Głowacki vs. Gleba na XTB KSW Colosseum 2! Pięściarze zadebiutują w MMA na Stadionie Narodowym!

Nie może zatem dziwić fakt, że przed debiutancką walką były mistrz świata WBO postanowił rozbudować swój sztab szkoleniowy. Do grona trenerów Głowackiego dołączył dziś weteran federacji KSW – Piotr Strus, czyli zawodnik który na galach KSW mierzył się z takimi oponentami jak: Krzysztof Kułak, Aziz Karaoglu, Matt Horwich, Abu Azaitar oraz Jay Silva.

Strus zapewne zadba o to by do świetnych umiejętności bokserskich Głowackiego szybko dołożyć podstawowe techniki stosowane w klinczu i w parterze. Krzysztof Głowacki poinformował o rozpoczęciu współpracy ze Strusem na łamach swojego instagrama.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments