komplikacje podczas operacji jana błachowicza

Niespodziewane komplikacje podczas operacji Jana Błachowicza

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 grudnia 2023

Jan Błachowicz miał przejść operację obu barków. Niestety podczas zabiegu nastąpiły komplikacje i lekarz zdecydował, że zoperują tylko jeden bark.

Niestety nie mamy dla was dobrych wiadomości. Jan Błachowicz planowo miał przejść operację obu barków. Wiemy już, że w trakcie zabiegu nastąpiły komplikacje i lekarz podjął decyzję o tym, aby na ten moment zoperować tylko jeden bark natomiast operacja drugiego została odłożona w czasie.

Były mistrz organizacji UFC w kategorii półciężkiej miał wejść do octagonu na gali UFC 297 w Toronto jednak musiał wycofać się z tego startu, gdy po badaniach okazało się, że zniszczone przez lata treningów barki wymagają poważnej ingerencji lekarskiej.

Janek zamieścił materiał video dzień po operacji, która nie poszła zgodnie z planem. Ze słów Błachowicza wynika, że jego bark był w gorszym stanie niż spodziewano się przed operacją i zespół medyczny przeprowadzający operację musiał się w pełni skupić na zrobieniu wszystkiego co w ich mocy by
„naprawić” wszelkie uszkodzenia.

Powrót Janka do startów zapewne się wydłuży bo jeszcze nie wiadomo kiedy uda się zoperować drugi z kontuzjowanych barków. Pozostaje nam tylko życzyć zawodnikowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments