niespodziewana zmiana szansa pfl play off

Niespodziewana zmiana w półfinale PFL przed galą w Nowym Jorku!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 sierpnia 2023

Niespodziewana zmiana w półfinale PFL w kategorii półśredniej przed galą PFL 9 w Nowym Jorku! Magomed Umalatov z nieokreślonych przyczyn wypadł z rozpiski, a jego miejsce zajął Solomon Renfro. Niepokonany od trzech walk 26-letni Amerykanin stanie zatem przed życiową szansą.

Solomon Renfro to 26-letni Amerykanin, który ma na swoim koncie zaledwie jeden pojedynek w klatce SmartCage. „The Black Dragon” dzięki wycofaniu się Magomeda Umalatova może czuć się tak jakby wygrał los na loterii.

Renfro skorzystał z wielkiej okazji jednak kto nie ryzykuje ten szampana nie pije, a choć o zwycięstwo w boju z Magomedkerimovem będzie naprawdę trudno to w przypadku wygranej Solomon awansuje do finału play-offów PFL kategorii do 77 kilogramów co oznacza, że będzie walczył o mistrzowski tytuł oraz czek wysokości miliona dolarów.

Renfro zawalczy z Magomedem Magomedkerimovem w środę 23 sierpnia na gali PFL 9 w Nowym Jorku. Amerykanin stanie przed trudnym zadaniem, gdyż zwykle toczy swoje pojedynki w stójce, a przyjdzie mu się zmierzyć z dagestańskim zapaśnikiem obdarzonym mocną siłą ciosu. Nie będzie tu zatem miejsca na pomyłki, jeśli Solomon chce awansować do finału to będzie musiał wznieść się na wyżyny swoich umiejętności.

Zarówno managment zawodnika oraz organizacja PFL potwierdzili zmianę w karcie walk PFL 9.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments