rasulov wygrał z oleksiejczukiem i podpisał kontrakt z ONE

Niepokonany zawodnik pokonał Cezarego Oleksiejczuka i podpisał kontrakt z ONE Championship!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 kwietnia 2024

Alibeg Rasulov w grudniu pokonał Cezarego Oleksiejczuka. Wygrana nad Polakiem zapewniła niepokonanemu zawodnikowi kontrakt z ONE Championship.

Pochodzący z Dagestanu reprezentant Turcji w grudniu dopisał do rekordu trzynaste zawodowe zwycięstwo. Alibeg Rasulov zapewnił sobie zainteresowanie dużych organizacji, dzięki wygranej nad Polakiem Cezarym Oleksiejczukiem.

Posiadający na swoim koncie, aż dziesięć zwycięstw przed czasem Rasulov do tej pory walczył głównie na galach w Rosji i w Czeczenii. Alibeg początkowo toczył boje na Road to M-1 oraz Berkut Young Eagles, czyli wydarzeniach stworzonych przez duże rosyjskie organizacje z myślą o młodych zawodnikach.

Rasulov ma na koncie także dwie walki dla dobrze znanej organizacji AMC Fight Nights, wcześniej znanej jako Fight Nights Global. Wygrana nad Cezarym Oleksiejczukiem okazała się przełomowa dla Rasulova. Wcześniej ten zawodnik walczył bowiem z mało doświadczonymi rywalami tymczasem w Turcji przyszło mu się mierzyć z mistrzem FEN, który wchodził do klatki z rekordem 12-2.

Alibeg Rasulov pokonał młodszego z braci Oleksiejczuk po decyzji sędziów. Urodzony w Leninkencie zawodnik otrzymał ofertę od singapurskiej organizacji ONE Championship i na początku roku podpisał kontrakt. Rasulov najpewniej zadebiutuje na jednej z dużych, numerowanych gal ONE w niedalekiej przyszłości.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments