KSW 84 Bartosz Leśko vs. Nemanja NIkolić

Niepokonany Serb który skończył 8 ostatnich rywali przed czasem zmierzy się z Bartoszem Leśko na KSW 84!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 czerwca 2023

Federacja KSW oficjalnie potwierdziła kolejne zestawienie na galę, która odbędzie się 15 lipca w Gdyni. Rywalem Bartosza Leśko będzie Nemanja Nikolić, niepokonany Serb który skończył przed czasem 8 ostatnich oponentów!

Wczoraj oficjalnie potwierdzono walkę wieczoru gali KSW 84. Phil de Fries stanie do obrony mistrzowskiego pasa w starciu z Szymonem Bajorem. Więcej na temat tej potyczki znajdziecie w dedykowanym artykule. Phil de Fries vs. Szymon Bajor na KSW 84!

Dziś federacja KSW oficjalnie potwierdziła kolejne zestawienie. Mowa o bardzo interesującym pojedynku w limicie kategorii średniej. Kto w nim wystąpi?

Bartosz Leśko (12-3-2, 2 KO, 6 Sub), lokalny bohater z Gdyni, który podczas KSW 84 zawalczy przed własną publicznością,zmierzy się z debiutującym w KSW Serbem, będącym na imponującej fali dziewięciu wygranych z rzędu, Nemanją Nikoliciem (9-0-1, 4 KO, 5 Sub). Do pojedynku dojdzie już 15 lipca podczas gali KSW 84 w Polsat Plus Arenie Gdynia.

Bartosz Leśko zadebiutował w KSW podczas łódzkiej gali KSW 70. W starciu w wadze półciężkiej w świetny stylu rozbił niepokonanego wówczas Damiana Piwowarczyka. W kolejnym boju 27-latek zszedł do niższej kategorii, w której miał okazję już wcześniej rywalizować, ale uległ Tomowi Breese’owi.

Gdynianin stoczył do tej pory siedemnaście pojedynków, w dwunastu tryumfował, a dwukrotnie remisował. Reprezentant klubu Mighty Bulls większość swoich wygranych zdobył przed czasem – sześciokrotnie poddawał przeciwników, a dwa razy odprawiał ich ciosami.

Nemanja Nikolić bije się w zawodowym MMA od roku 2016. W tym czasie stoczył dziesięć pojedynków, z których dziewięć wygrał przed czasem. W debiutanckim starciu Nemanja zremisował i jak do tej pory była to jedyna walka w karierze, która nie zakończyła się jego zwycięstwem.

Nikolić od roku 2017 pozostaje niepokonany. Cztery razy poddawał, a cztery nokautował swoich rywali. Nemanja walczył do tej pory w rodzimej Serbii, ale również na Słowenii i Węgrzech, w Szwajcarii, Austrii i Czechach. Nikolić miał zadebiutować w KSW podczas gali w Libercu, ale musiał wycofać się z pojedynku z Dominikiem Humburgerem z powodu kontuzji.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments