ufc 299 największe gwiazdy twarzą w twarz

Największe gwiazdy twarzą w twarz przed UFC 299 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 marca 2024

Największe gwiazdy gali UFC 299 stanęły twarzą w twarz po konferencji prasowej. Wielu zawodników dostało gromkie owacje. Kibice dopingowali głośno Dustina Poiriera i Chito Verę.

W nocy odbyła się konferencja prasowa przed galą UFC 299 w Miami. Na konferencji pojawiły się wszystkie największe gwiazdy sobotniego wydarzenia.

Niestety na konferencji zabrakło miejsca dla Polaków. Zarówno Mateusz Gamrot jak i Michał Oleksiejczuk walczą na karcie wstępnej, a co za tym idzie nie znaleźli się w głównym gronie zawodników promujących event.

Po konferencji prasowej bohaterowie sobotniego eventu stanęli twarzą w twarz. Intensywny staredown zaliczyli Dustin Poirier i Benoit Saint-Denis, a Sean O’Malley i Marlon Vera wdali się w małą dyskusję.

Znakomita promocja na walkę Gamrota

Legalny bukmacher Superbet przygotował znakomitą promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na wygraną Mateusza Gamrota w walce z Rafaelem Dos Anjosem. Po wygranej Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments