mocne słowa jurasa o khalidov vs adamek ksw epic sędziowie

Mocne słowa Jurasa o Khalidov vs. Adamek! Legenda KSW komentuje zamieszanie z sędziami!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 lutego 2024

Wciąż trwa dyskusja związana ze składem sędziowskim walki Khalidov vs. Adamek. Na temat problemów przed main eventem wypowiedział się Łukasz Jurkowski.

Wczoraj wieczorem okazało się, że sędzią głównym walki wieczoru gali XTB KSW EPIC nie będzie sędzia bokserski. Informację o zablokowaniu sędziego Gortata przez Polską Unię Boksu przekazał Mateusz Borek.

Kibice szybko zabrali głos w komentarzach sugerując, że to „żart” i „amatorszczyzna”. Głos w tej sprawie zabrał także ekspert Mateusz Hencel, który przyznał, że praca sędziego ringowego może mieć kolosalne znaczenie i wpłynąć na odbiór i werdykt walki.

Do tematu odniósł się także Łukasz Jurkowski. Popularny Juras to pierwszy zawodnik KSW wciągnięty do Galerii Sław. Zwycięzca turniejowy, a także wieloletni komentator gal KSW jest bez wątpienia jedną z żywych legend federacji.

Nim przejdziemy do wypowiedzi Jurasa, przypominamy o trwającej promocji w której możecie odebrać najtaniej kod PPV na galę KSW EPIC.

Najtańsze PPV KSW EPIC

KSW EPIC, możesz obejrzeć za 10 zł! Legalny polski bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Khalidov – Adamek. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Zarejestruj konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Obstaw pierwszy kupon z dwoma walkami gali KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). By odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Juras komentuje zamieszanie z sędziami Khalidov – Adamek

Po wczorajszym zamieszaniu szybko rozgorzała dyskusja na platformie X, gdzie eksperci, analitycy, a także byli zawodnicy podjęli temat sędziów walki wieczoru gali KSW EPIC.

Maciej Turski zamieścił komentarz do zamieszania związanego z sędziami walki Khalidov vs. Adamek. Zdaniem komentatora gal KSW walkę bokserską powinien sędziować sędzia z tej dyscypliny sportu.

– Walkę boksu powinien sędziować sędzia z boksu. Nie K1 i nie MMA. Wiadomo, że okoliczności niewygodne, bo komisje, bo zgody,bo dostępność, ale jednak tu formuła i zasady i ich egzekwowanie precyzyjne mogą premiować konkretne strony.

Tę wypowiedź Turskiego bardzo szybko skontrował Łukasz Jurkowski. Członek Galerii Sław federacji KSW napisał na twitterze, że walki bokserskie odbywają się w ringu.

– Walki bokserskie odbywają się w ringu. To nie walka bokserska a sportowe show na zasadach boksu.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments