PFL 5 skrót gali

Mistrz PFL w kategorii ciężkiej wygrał walkę wieczoru jednak nie zakwalifikował się do fazy play-off! Skrót gali [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 czerwca 2023

Sensacyjne rozstrzygnięcia padły na gali PFL w Overtime Elite Arena w Atlancie w USA. Mistrz kategorii ciężkiej Ante Delija potrzebował wygranej w pierwszej rundzie by zakwalifikować się do fazy play-off. Chorwat wygrał walkę jednak po decyzji sędziów co sprawiło, że skończył przygodę z tegorocznym sezonem na fazie zasadniczej!

Kontuzja odniesiona pod koniec marca sprawiła, że Ante Delija nie mógł wystąpić w pierwszej walce fazy zasadniczej tegorocznego sezonu PFL. To postawiło mistrza kategorii ciężkiej w bardzo trudnej sytuacji. Wygrana przez decyzję, w trzeciej lub drugiej rundzie nie dawała bowiem Chorwatowi kwalifikacji do fazy play-off.

Chcąc pozostać w grze o pas mistrzowski i czek wysokości miliona dolarów Ante Delija potrzebował wygranej w pierwszej rundzie. Tylko takie zwycięstwo gwarantowało mistrzowi ilość punktów, która umożliwiłaby mistrzowi przeskoczenie kilku innych fighterów w tabeli grupowej.

Najlepsze akcje walki zobaczycie poniżej. Warto zwrócić uwagę na fakt, że zwycięstwo Deliji nad Greenem po decyzji sędziów pozwoliło na awans… innemu zawodnikowi. Do fazy-play off dostał się Jordan Heiderman.

PFL 5 – skrót gali

Skrót piątej gali PFL w 2023 roku. Poniżej możecie zobaczyć najlepsze akcje i najciekawsze momenty gali PFL 5, która odbyła się minionej nocy czasu polskiego w Atlancie.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments