Michał Domin udusił Likusa

Michał Domin udusił Patryka Likusa na XTB KSW 77! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 grudnia 2022

Do pojedynku dwóch utalentowanych zawodników młodego pokolenia doszło dziś podczas gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Michał Domin zmierzył się z autorem nokautu roku 2021, Patrykiem Likusem. Zawodnicy stoczyli bój w kategorii piórkowej.

Michał Domin stoczył do tej pory trzy walki dla KSW. W debiucie zawodnik z Jastrzębia Zdroju musiał uznać wyższość Roberta Ruchały, ale już w drugim starciu to on wychodził z klatki z ręką uniesioną w geście zwycięstwa, kiedy to po ciekawym starciu pokonał Szymona Karolczyka. Michał ostatni raz walczył w marcu tego roku. Na gali KSW 68 przegrał z Patrykiem Kaczmarczykiem.

Patryk Likus na zawodową drogę przez świat MMA wkroczył w roku 2021, kiedy to na gali KSW 59 pokonał innego obiecującego zawodnika młodego pokolenia, Cypriana Wieczorka. W drugim boju reprezentant kluby MMATadores znokautował w pięknym stylu Piotra Olszynkę. Patryk ostatni raz walczył w sierpniu tego roku. Na gali KSW 73 stanął do boju z Pascalem Hintzenem i musiał po raz pierwszy w zawodowej karierze przełknąć gorycz porażki.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Pierwsze słowa Mameda Khalidova po walce:

Michał Domin udusił Patryka Likusa w 3. rundzie!

Sporo szybkich ciosów z obu stron w wykonaniu zawodników kategorii piórkowej. Przewagę w stójce wydaje się mieć Likus jednak Domin ładnie skrócił dystans. Likus trafia łokciem na rozerwanie klinczu, Domin kontruje bardzo mocnym prawym. Wow! Bardzo ładna wymiana… obrotówek! Obaj zawodnicy pokazali ładną technikę, a co najważniejsze celnie trafili rywala. Póki co jest to najefektowniejsza walka gali KSW 77!

Zaczynamy drugą rundę od ciosów, a jakże! Obaj zawodnicy nie stronią od mocnych ataków. Domin atakuje stompami w klinczu pod siatką, Likus ucieka ze stopami. Cudowna akcja zapaśnicza w wykonaniu Michała Domina! Likus kręci się z pleców i próbuje wyjąć rękę Michała. Domin wydaje się być silniejszy fizycznie i po pracy w parterze zapina duszenie trójkątne rękoma. Bardzo długa walka Patryka Likusa o przetrwanie opłaciła się i udało mu się wyjść z opresji. W końcówce rundy zawodnicy wymienili jeszcze kilka uderzeń.

Domin rozpoczął trzecią rundę od mocnych ciosów na korpus rywala. Dwa obrotowe łokcie Likusa, na co Domin odpowiada mocnym prawym. Likus idzie po nogi rywala jednak Michał Domin ładnie odrzucił biodra i skontrował rywala. Patryk na plecach, a Michał ma połowę trzeciej rundy na to by pracować z góry. Niesamowite Likus odwrócił sytuację tylko po to by wpakować się w ciasny trójkąt Domina.

Michał Domin pok. Patryka Likusa przez poddanie (duszenie trójkątne nogami), runda 3, 4:32

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0