Michał Andryszak PFL turniej

Michał Andryszak zmierzy się z silnym „Rosyjskim Bogatyrem” w turnieju kategorii ciężkiej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 lutego 2023

Michał Andryszak poinformował o podpisaniu kontraktu z organizacją PFL. Polak wystąpi w sezonie zasadniczym, zatem weźmie udział w turnieju kategorii ciężkiej, w której główną nagrodą jest milion dolarów. Na początek zawodnik ANKOSu zmierzy się z bardzo silnym Denisem Goltsovem, który ma już na swoim koncie aż siedem zwycięstw w organizacji PFL!

Michał Andryszak (25-10, 1NC) zmierzy się z silnym „Rosyjskim Bogatyrem” (29-7) w turnieju kategorii ciężkiej. Walka odbędzie się 7 kwietnia w Teatrze kompleksu Virgin Hotels w Las Vegas. Polak spróbuje sobie zatem sprawić prezent na 31 urodziny jednak nie będzie o to latwo.

Denis Goltsov to mocny Rosjanin, który ma na koncie aż siedem zwycięstw w organizacji PFL. Ma też na koncie co prawda dwie porażki w PFL jednak przegrywał wyłącznie z przyszłymi mistrzami, czyli zwycięzcami całych serii play-off.

Goltsov ma na rozkładzie bardzo mocne nazwiska takie jak Mike Kyle, Ednaldo Oliveira, Jared Rosholt, czy Satoshi Ishii. „Russian Bogatyr” pokonał także zawodników znanych z ringu/klatki KSW. Z Goltsovem przegrali James McSweeney, Peter Graham i Szymon Bajor.

Aktualnie zawodnik z St. Petersburga ma na koncie dwa kolejne zwycięstwa, ogółem wygrał cztery z pięciu ostatnich walk. Polak natomiast legitymuje się serią trzech kolejnych zwycięstw i podobnie jak rywal ma na koncie cztery wygrane w pięciu ostatnich występach.

Na tej samej gali zawalczy także Karolina Sobek, która zmierzy się z Amandą Leve.

Zostaw ocenę
0
0