Michael Bisping o

Michael Bisping o konflikcie McGregora i Aspinalla: „Z całym szacunkiem, ale Conor…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 lutego 2023

Michael Bisping były mistrz organizacji UFC w kategorii średniej aktualnie pracujący jako telewizyjny ekspert skomentował ostatni konflikt Conora McGregora i Toma Aspinalla. Hrabia ma swoje zdanie na ten temat.

Przedwczoraj Tom Aspinall odpowiadając na pytanie w podcaście wypowiedział się w dość interesujący sposób na temat programu The Ultimate Fighter oraz starcia trenerów McGregor vs. Chandler. Wypowiedź Brytyjczyka przeczytacie tutaj. Tom Aspinall: „Jest z 20 walk, które bardziej mnie interesują niż McGregor vs. Chandler.” Conor odpowiada!

Sprawie przyjrzał się Michael Bisping, były mistrz organizacji UFC w kategorii średniej. Anglik uważa, że Conor należy do grona zawodników, którzy łatwo dają się wyprowadzić z równowagi:

„Conor to jest facet który bardzo szybko się gotuje, zatem zagotował się i tym razem widząc wypowiedź Toma. McGregor groził, że zabije Aspinalla, że go zagłodzi. Wielu z nas, zawodników MMA zachowuje się w ten sposób, Conor taki jest, ja również należę do grona tych wybuchowych osób. Co do Toma to jest natomiast bardzo spokojny, wyważony facet który kalkuluje i wypowiada się na chłodno. Przy tym wszystkim Aspinall jest potworem w octagonie, porusza się jak średni, ma wielką siłę ciosu, doskonałe sprowadzenia i jiu-jitsu na wysokim poziomie.”

Następnie Michael Bisping kontynuował swoją wypowiedź przyznając, że Irlandczyk porywa się z motyką na słońce:

„Z całym szacunkiem, ale Conor ugryzł więcej niż jest w stanie przerzuć. Ma ręce pełne przed walką z Michaelem Chandlerem, także zawracanie sobie głowy i nakręcanie walki z ogromnym chłopem z kategorii ciężkiej nie ma sensu. Wiemy jednak jaki jest McGregor, pogada trochę głupot, puści to na twitterze, potem skasuje wypowiedź… Natomiast czysto hipotetycznie zastanówmy się nad jedną rzeczą, wyobraźcie sobie że Conor który nabrał masy, może i miałby problem ze zmieszczeniem się w limicie kategorii lekkiej, ale w półśredniej (-77 kg). może spokojnie się bić, tymczasem czego miałby szukać w octagonie z Tomem Aspinallem zawodnikiem, który waży 252 funty (114 kilogramów)?”

Zostaw ocenę
0
0