Aspinall Conor McGregor

Tom Aspinall: „Jest z 20 walk, które bardziej mnie interesują niż McGregor vs. Chandler.” Conor odpowiada!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 lutego 2023

Tom Aspinall był gościem w podcaście Jamala Diaza, gdzie opowiadał między innymi o tym jak przebiega rehabilitacja po kontuzji kolana. Anglik stwierdził także, że minął czas, w którym ekscytował się osobą Conora McGregora i wymienił kilka walk i eventów, które bardziej interesują go bardziej niż program The Ultimate Fighter i starcie McGregor vs. Chandler. Na odpowiedź Irlandczyka nie trzeba było długo czekać!

Tom Aspinall (12-3) utalentowany zawodnik kategorii ciężkiej walczący w organizacji UFC, a zarazem jeden z głównych sparingpartnerów Phila de Friesa był gościem Jamala Diaza w podcaście prowadzonym na platformie youtube.

Wracający do zdrowia po kontuzji kolana Aspinall został zapytany o to jak zapatruje się na nadchodzące starcia w UFC oraz czy śledzi gale i inne wydarzenia związane z najlepszą ligą MMA na świecie jak choćby program The Ultimate Fighter, w którym trenerami będą Conor McGregor i Michael Chandler. Oto co odpowiedział Tom:

„Szczerze nie jestem, aż tak bardzo zainteresowany tym, ale i tak to obejrzę, jednak minął czas, w którym ekscytowałem się osobą Conora. Wiesz dla mnie jest bardzo dużo walk, którymi się mocniej jaram, choćby pojedynek Jon Jones vs. Ciryl Gane, którego bardzo wyczekuję, jest też świetna gala UFC w Londynie, trzecia walka Edwardsa z Usmanem. Mógłbym tu siedzieć i wymieniać przez cały dzień, jestem przekonany, że znajdę z 20 walk, które interesują mnie bardziej niż McGregor vs. Chandler. Czy zobaczę program i walkę? Tak, ale jeśli zostałoby to odwołane to nie będzie mi z tego powodu przykro.”

Na odpowiedź Conora McGregora nie trzeba było długo czekać. Irlandczyk skomentował sprawę krótko, w swoim stylu:

Durny szczurze zachowaj komentarze dla siebie.”

Zostaw ocenę
0
0