McGregor wyzwał Gaethjego na walkę o pas BMF! Mistrz stanie do obrony?

S
0
Opublikowano: 02 sierpnia 2023

Czy Justin Gaethje przystąpi do obrony pasa BMF? Na pojedynek wyzwał go Conor McGregor, a „The Highlight” w końcu odpowiedział w social mediach.

Amerykanin w miniony weekend już w 2. rundzie znokautował Dustina Poiriera. Tym samym Gaethje zdobył pas Baddest Moherf*cker i umocnił swoją pozycję w kategorii lekkiej. Niewykluczone, że Justin na początku przyszłego roku zmierzy się z wygranym main eventu UFC 294, Makhachev vs Oliveira. Na horyzoncie szybko pojawiła się kolejna opcja/

Conor McGregor niemal natychmiast zamieścił kilka wpisów (już, jakże by inaczej, usuniętych) adresowanych do „The Highlighta”. Zaznaczył, że Gaethje może „walczyć o drobniaki jeśli chce” oraz  J***bać Chandlera, jak chcesz – wyzwij mnie„. Justin został poproszony o komentarz na konferencji prasowej po UFC 291.

„Wydaje mi się, że odrzucił walkę ze mną już z sześć razy. Zazwyczaj, żeby dostać z nim walkę, musisz przegrać… Nie wiem o co chodzi. Lubię duże walki, lubię, jak mnie coś ekscytuje, a tak to brzmi. Nie będę bił się z gościem na sterydach. Sam nigdy ich nie brałem i nie będę… No, może na emeryturze. Ale sam nie oszukuję i nie chcę walczyć z kim, kto oszukuje.”

Zdaje się jednak, że po kilku dniach Justin Gaethje zmienił zdanie. „The Notorious” zamieścił jeszcze jeden podjudzający wpis skierowany do Amerykanina, pisząc: „Znokautuję go jednym ciosem. Gwarantuję.” Mistrz BMF odpowiedział

„Podpisz kontrakt, chłoptasiu.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments