martyna kierczyńska zmierzy się z zawodniczką która wygrała z joanną jędrzejczyk

Martyna Kierczyńska zmierzy się z rywalką która w przeszłości pokonała Joannę Jędrzejczyk!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 marca 2024

Martyna Kierczyńska poznała kolejną rywalkę w organizacji ONE Championship. Polka szybko powróci do akcji, jej walka odbędzie się 8 marca. Rywalką Kierczyńskiej będzie Ekaterina Vandaryeva.

Martyna Kierczyńska w połowie lutego zanotowała fenomenalny debiut w organizacji ONE. Polka w świetnym stylu pokonała miejscową „Wondergirl” i natychmiast zyskała spore grono sympatyków. Kierczyńska została doceniona przez organizację i zgarnęła bonus wysokości 50 000 dolarów!

Kierczyńska nie musiała długo czekać na zaproszenie do kolejnego występu w organizacji ONE. Martyna wejdzie ponownie do ringu już w najbliższy piątek 8 marca.

Na gali ONE Fight Night 20 w Bangkoku Kierczyńska zmierzy się z Ekateriną Vanderyevą. Białorusinka jest szerzej znana pod pseudonimem „Barbie” przez wzgląd na swoją urodę. Vandaryeva ostatnimi czasy nie osiąga najlepszych wyników, przegrała nawet pięć kolejnych starć.

Zawodniczka ta jest o tyle ciekawa dla polskich kibiców, że w przeszłości mierzyła się z Joanną Jędrzejczyk. Finałowy turniej mistrzostw świata WKN odbywał się w Mińsku i Vandaryeva pokonała Jędrzejczyk po kontrowersyjnej, większościowej decyzji sędziów.

ONE zapowiada kolejny występ Polki prezentując highlighty z debiutanckiej walki w organizacji.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments