martin lewandowski o pandora gate mamed khalidov vs tomasz adamek w ksw

Martin Lewandowski: „Afera Pandora Gate wyleje się bardzo grubo”. Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek jednak w KSW?!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 października 2023

Martin Lewandowski był gościem Artura Mazura w programie Klatka po klatce. Szef KSW powiedział, że afera Pandora Gate wyleje się bardzo grubo sugerując zarazem, że do walki Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek może jednak dojść w federacji KSW, a nie we freakowej organizacji.

Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW był gościem dziennikarza Artura Mazura w programie Klatka po Klatce. W trakcie rozmowy padło pytanie o negocjacje, które miały na celu doprowadzenie do walki Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek.

Okazuje się, że zdaniem Martina Lewandowskiego do tego pojedynku wciąż może dojść w klatce KSW. Wszystko przez aferę Pandora Gate, która wstrząsnęła Polską, a w którą były zamieszane osoby powiązane z organizacjami freakowymi.

Gala KSW 87 już dziś. Transmisja i stream online.

Martin Lewandowski – Khalidov vs. Adamek jednak w KSW?!

„Mamed nadal będzie kontynuował swoją karierę w KSW. Mam taką gwarancję i jestem jej w 100% pewien nawet nie mając podpisanej żadnej umowy. Nie wyobrażam sobie po prostu, aby Mamed gdziekolwiek indziej walczył niż w KSW. I gdzieś kończy karierę poza KSW. Ta walka bokserska na początku mi się wydawała taką fanaberią, ale jak zacząłem rozkminiać to zobaczyłem w tym duży, fajny ciekawy atut. To nie jest schodzenie poziomu niżej tak jak niektórzy próbują budować jakieś freakowe zestawienia. Nadal poruszamy się w sporcie. To jest fajna przestrzeń, którą można zagospodarować właśnie w przypadku Mameda czyli te walki bokserskie. Jest taki też trochę trend gdzieś na świecie. Był Tomasz Adamek na tapecie. Podpisał się z kim się podpisał. Teraz po tej aferze Pandora Gate, która się toczy i mam takie słuchy, że się wyleje bardzo grubo… może to się zmienić. Ta moja oferta walki nadal jest aktualna dla Tomka Adamka. Mamed zostaje w KSW. Zawalczy dla nas jeszcze nie raz, a ta najbliższa walka chcę doprowadzić do tego, żeby odbyła się w boksie. Na zasadach wspólnie ustalonych z przeciwnikiem. Dotychczas miałem takie ustalenia i z Tomaszem Adamkiem i z Mamedem Khalidovem, że to będzie 6-rundowy pojedynek bokserski w rękawicach bokserskich 10 lub 12 uncjowych w klatce KSW. Myślę, że wszystko jest możliwe, okoliczności mogą się zmienić. Ja osobiście bardzo na to liczę, że to się wydarzy.”

KSW 87 – graj bez ryzyka!

Pełne zestawienie kursów bukmacherskich na galę KSW 87 w Trzyńcu. Wszystkie wydarzenia organizowane przez KSW możecie wytypować na stronie internetowej legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Aktualnie obowiązuje specjalna promocja trzech zakładów bez ryzyka przygotowana dla nowych użytkowników. Oprócz tego czekają na was darmowe 30 zł za rejestrację konta i pierwszy depozyt! Załóż konto TUTAJ.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments