ksw 87 gdzie oglądać transmisja karta walk

KSW 87: Stosić vs. Martinek – gdzie oglądać? Transmisja. Kursy bukmacherskie. Karta walk.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 października 2023

Już w sobotę 14 października w Czechach odbędzie się gala KSW 87: Stosić vs. Martinek. Gdzie oglądać galę KSW? Jak prezentują się kursy bukmacherskie? Pełna karta walk wydarzenia.

Gala KSW 87 odbędzie się w sobotę 14 października w Trzyńcu. Będzie to druga wizyta federacji KSW w Czechach. W walce wieczoru Darko Stosić zmierzy się z Michalem Martinkiem. Serb będzie faworytem tego pojedynku choć to „Czarnobrody” będzie walczył przed własną publicznością.

KSW 87: Stosić vs. Martinek – gdzie oglądać?

W co-main evencie Roman Szymański stanie oko w oko z Leo Brichtą. Przed walką zawodnik Czerwonego Smoka mówił, że widzi w rywalu samego siebie sprzed lat jednak zapewniał, że wygra to starcie. Jeśli jednak to Czech okaże się zwycięzcą to bardzo szybko wyrobi sobie nazwisko i zaliczy znaczny awans w rankingu dywizji lekkiej.

Jako ciekawostkę warto zaznaczyć, że na gali wystąpi sześciu reprezentantów Polski oraz sześciu zawodników z Czech. Podczas ważenia dwóch zawodników przekroczyło zakontraktowane limity wagowe. KSW 87: Stosić vs. Martinek – wyniki ważenia.

KSW 87 – kursy bukmacherskie

Poniżej znajdziecie pełną listę kursów bukmacherskich na galę KSW 87. Wszystkie wydarzenia organizowane przez KSW możecie wytypować na stronie internetowej legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Aktualnie obowiązuje specjalna promocja trzech zakładów bez ryzyka dedykowana nowym użytkownikom. Oprócz tego czekają na was darmowe 30 zł za założenie konta i pierwszy depozyt! Rejestracji konta dokonacie TUTAJ.

Odbierz ponad 600 zł w bonusach na KSW 87!

KSW 87: Stosić vs. Martinek – karta walk

Karta główna:

  • Darko Stosić vs. Michal Martinek – walka wieczoru
  • Roman Szymański vs. Leo Brichta – co-main event
  • Ivan Erslan vs. Rafał Haratyk
  • Filip Macek vs. Oleksii Polishchuk
  • Vojtech Garba vs. Michał Dreczkowski
  • Adrian Dudek vs. Lukas Dvorak

Karta wstępna:

  • Sahil Siraj vs. Ahmed Abdulkadirov
  • Josef Stummer vs. Dawid Kareta
  • Carl McNally vs. Tobiasz Le

KSW 87 – Transmisja na żywo

Transmisja z gali tradycyjnie będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay. Niestety wydarzenie nie jest darmowe i nie jest dostępne w tradycyjnej telewizji. Start transmisji wyznaczono na godzinę 19:00 i by oglądać galę należy wykupić miesięczny abonament wysokości 55 zł.

Jest to jedyne legalne źródło transmisji na żywo KSW 87. Walką wieczoru wydarzenia, które będzie miało miejsce w Trzyńcu będzie starcie Darko Stosić vs Michal Martinek w królewskiej kategorii wagowej. Wielkie emocje zapewnią również Roman Szymański, Rafał Haratyk, czy Leo Brichta.

Kto wygra walkę wieczoru KSW 87?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments