Marian Ziółkowski Salahdine Parnasse KSW Colosseum 2

Marian Ziółkowski vs. Salahdine Parnasse – oficjalny trailer XTB KSW Colosseum 2 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 maja 2023

Federacja KSW opublikowała oficjalny trailer pojedynku Marian Ziółkowski vs. Salahdine Parnasse. Starcie mistrza kategorii lekkiej z tymczasowym mistrzem tej dywizji, a zarazem mistrzem kategorii piórkowej odbędzie się 3 czerwca na XTB KSW Colosseum 2. Zobaczcie zapowiedź walki Ziółkowski vs Parnasse.

Marian Ziółkowski i Salahdine Parnasse zmierzą się w pojedynku unifikującym pasy mistrzowskie kategorii lekkiej. Pierwotnie starcie to miało być superfightem mistrzów dwóch dywizji jednak przez wzgląd na kontuzję „Golden Boya” walkę odłożono, a w międzyczasie Francuz zdobył tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej.

Przed walką na gali XTB KSW Colosseum 2 mistrz kategorii do 70 kg Marian Ziółkowski sugerował by federacja KSW wprowadziła testy antydopingowe. Salahdine Parnasse był otwarty na badania. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Ziółkowski proponuje testy antydopingowe! Parnasse podbija stawkę i chce 10 tysięcy euro.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Marian Ziółkowski vs. Salahdine Parnasse – oficjalny trailer

Walka Ziółkowski vs. Parnasse będzie co-main eventem gali XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zobaczcie video zapowiedź tego pojedynku:

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Francuz, na którego wygraną wystawiono kurs 1.55, natomiast na wygraną Mariana Ziółkowskiego ustalono kurs wysokości 2.32.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments