KSW 81 Krakowiak vs Fadipe

Marcin Krakowiak wróci do klatki KSW po półtora rocznej przerwie na gali KSW 81!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 marca 2023

Marcin Krakowiak wróci do klatki KSW po półtora rocznej przerwie i na gali KSW 81 zmierzy się z solidnym przeciwnikiem. 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim „Krakus” stanie oko w oko z Henrym Fadipe. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej.

Marcin Krakowiak (11-4, 5 KO, 6 Sub) stał się już prawdziwym gwarantem niesamowitych emocji i efektownych pojedynków. Popularny „Krakus” stoczył do tej pory trzy walki w okrągłej klatce. Ostatni raz bił się na gali KSW 64 i w wyczerpującym boju musiał uznać wyższość Cezarego Kęsika, ale ich walka została wybrana najlepszym starciem wieczoru.

Debiutując natomiast w okrągłej klatce Krakowiak stoczył niezapomnianą wojnę z Kacprem Koziorzębskim, którą zakończył na swoją korzyść gilotyną w trzeciej rundzie. To starcie również zostało wybrane najlepszą walką wieczoru. Pomiędzy tymi pojedynkami reprezentanta Octopus Łódź szybko pokonał Borysa Borkowskiego na gali KSW 62. Krakowiak wygrał do tej pory jedenaście pojedynków i wszystkie skończył przez nokaut lub poddanie. Siedem razy tryumfował już w pierwszej rundzie walki.

Gdzie oglądać najbliższą galę KSW?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Sylwetka Henry’ego Fadipe

Henry Fadipe (13-9-1, 9 KO, 3 Sub) zadebiutował w KSW w listopadzie zeszłego roku. Podczas gali KSW 76 starł się z Albertem Odzimkowskim, poddał go na początku drugiej rundy pojedynku i został za tę akcję nagrodzony bonusem. Fadipe jest dziś na fali czterech zwycięstw z rzędu. Irlandczyk do tej pory wygrał trzynaście konfrontacji, z których dziewięć zakończył przez nokaut, a trzy przez poddanie.

W swojej karierze w MMA Fadipe zdobył tytuł wagi średniej cenionej afrykańskiej organizacji EFC oraz irlandzkiego Cage Gods, a we wrześniu zeszłego roku wywalczył w Dublinie pas mistrzowski marki Cage Legacy. Henry jest też byłym mistrzem K-1 organizacji ISKA.

W walce wieczoru gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim zmierzą się Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak, stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półśredniej. Więcej na temat tego zestawienia poczytacie tutaj. KSW 81: Bartosiński vs. Szczepaniak – Tomaszów Mazowiecki. Utalentowani Polacy zawalczą o pas kategorii do 77 kg!

Zostaw ocenę
0
0