Marcin Held jednak trafi do ksw wojsław rysiewski potwierdza negocjacje

Marcin Held jednak trafi do KSW? Wojsław Rysiewski potwierdza, że rozmowy prowadzi zagraniczny matchmaker!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 października 2023

Marcin Held jednak trafi do KSW? Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy federacji potwierdził, że rozmowy z weteranem UFC i Bellatora prowadzi Alan Murphy zagraniczny matchmaker organizacji KSW. Wygląda na to, że na tym etapie cała sytuacja rozwija się optymistycznie.

Tak jak w przypadku rozmów z właścicielami KSW część zawodników preferuje dyskutowanie i zawieranie umów z Maciejem Kawulskim natomiast inni wolą dogadywać kontrakty z Martinem Lewandowskim. Tak w przypadku Marcina Helda wygląda na to, że „lepiej” idą Tyszaninowi rozmowy z Alanem Murphym, zagranicznym matchmakerem federacji KSW.

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW był gościem online w programie Oktagon Live. W trakcie rozmowy Rysiewski odpowiedział na pytanie zadane przez jednego z fanów za pośrednictwem czatu. Jeden z kibiców zapytał dyrektora sportowego o osobę Marcina Helda, oraz o to czy faktycznie wznowiono dyskusję z zawodnikiem klubów Bastion Tychy i ANKOS MMA.

Marcin Held jednak trafi do KSW? Rysiewski o negocjacjach.

Oto co Wojsław Rysiewski powiedział na temat nowego etapu negocjacji kontraktowych z Marcinem Heldem. Dyrektor sportowy KSW potwierdził wcześniejsze informacje o tym, że to nie on odpowiada za 'drugą turę’ rozmów z doskonałym grapplerem:

„To prawda, ustaliliśmy z Alanem, że on spróbuje teraz porozmawiać z Marcinem, żeby może zapomnieć już trochę o tych drobnych animozjach i tym nieudanym podejściu z końcówki ubiegłego roku. Rozmawiamy… myślę, że ja wolałbym nie komentować negocjacji, ja uważam że takie sytuacje wolą jednak trochę ciszy. Trzymajcie kciuki. Na bieżąco rozmawiam o tym z Alanem, on prowadzi te negocjacje, być może on będzie miał trochę więcej szczęścia. Może też ten czas pozwolił obu stronom zrozumieć wzajemne potrzeby. W sumie tyle, ja myślę że jest szansa, ale obie strony muszą tutaj dojść do porozumienia.”

Marcin Held walczy zawodowo od 2008 roku i jako jedyny Polak ma na koncie starty we wszystkich trzech najbardziej prestiżowych amerykańskich organizacjach MMA: UFC, Bellator oraz PFL. W kilku ostatnich latach Held walczył także między innymi w ACA oraz w grapplingowych organizacjach QUINTET oraz Polaris. Już 20 października Held stoczy kolejny grapplingowy pojedynek, Polak zmierzy się z Guramem Kutateladze.

Wszystkie gale federacji KSW możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto i skorzystaj z promocji trzech zakładów bez ryzyka przygotowanej specjalnie dla nowych graczy. Obstaw event KSW 87 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments