marcin bandel stanie do obrony mistrzowskiego pasa

Marcin Bandel stanie do obrony mistrzowskiego pasa na gali Brave 77. Polak zmierzy się z niepokonanym Rosjaninem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 października 2023

Marcin Bandel na początku grudnia stanie do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa kategorii super półśredniej na gali Brave CF 77. Polak zmierzy się z niepokonanym Rosjaninem!

Marcin Bandel stanie do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa kategorii super półśredniej. Polak wejdzie ponownie do klatki 5 grudnia na gali Brave CF 77 w Khalifa Sports City Arena w Isa Town w Bahrajnie. Rywalem doświadczonego grapplera będzie Kamal Magomedov.

Pierwotnie zawodnicy mieli się zmierzyć w czerwcu jednak wtedy do tego starcia nie doszło i zostało ono po prostu odłożone w czasie. Bandel będzie zatem bronił tytułu w boju z niepokonanym Rosjaninem. Magomedov nie ma na rozkładzie żadnych znanych nazwisk jednak walczył już na galach takich organizacji jak Fight Nights Global, RCC i Titan FC.

Dywizja w której startuje Marcin Bandel jest dość nietypowa. Nie jest to bowiem standardowa kategoria półśrednia, której limit wynosi 170 funtów, a podwyższona o dodatkowe pięć funtów kategoria super półśrednia.

Legitymujący się serią czterech kolejnych zwycięstw Bandel zapewne będzie chciał podtrzymać dobrą passę. „Bomba” zalicza się już do prawdziwych weteranów polskiego MMA. Bandel w przyszłym roku będzie świętował piętnastolecie zawodowej kariery.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments