Marcin Bandel komentuje utratę pasa mistrzowskiego BRAVE: „Chciałem go zdjąć, poczułem trochę krwi” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 grudnia 2023

Marcin Bandel udzielił długiego wywiadu reporterowi Michałowi Tuszyńskiemu. W trakcie dyskusji nie mogło zabraknąć tematu utraty pasa mistrzowskiego organizacji BRAVE.

Marcin Bandel w minionym tygodniu stracił pas mistrzowski organizacji BRAVE CF. Polak przegrał z Kamalem Magomedovem przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie. Finałowy moment z walki Bandel vs Magomedov możecie zobaczyć tutaj.

W rozmowie z Michałem Tuszyńskim z portalu FanSportu, Bandel podsumował swój występ na tej gali oraz przeanalizował utratę mistrzowskiego trofeum. Gameplanem na ten pojedynek było mocne okopanie nóg przeciwnika w pierwszej odsłonie, tak aby zmniejszyć jego mobilność i wykorzystać to w drugiej rundzie.

– Było wszystko super waga, super uczucie i super gameplan. Właśnie nawet zapaśniczo nie chcieliśmy go na początku przewracać bo wiedzieliśmy, że będzie miał tyle tego zdrowia i po prostu, żeby samemu nie spuchnąć. Miało być okopywanie, on sam powiedział że w drugiej rundzie już nie mógłby się ruszyć. Na kartach sędziowskich też prowadziłem.

– Powiem ci mimo, że on mówił, że przez rok czasu robił pode mnie. Oni naprawdę tak jakby się zamknęli (na sali treningowej) i robili tylko pode mnie. I ja dwóch pierwszych kolan nie widziałem. To było tak, że ja się gdzieś tam się wychylam po tych prawych, a on tak jakby na te jedną, dwie, trzy akcje nastawiony. Fajnie, że w trakcie walki się adaptowałem i potrafiłem gdzieś to niwelować. Zabrakło moim zdaniem trochę ciosów prostych. Za bardzo już tą ostatnią (akcją) już go chciałem zdjąć, już poczułem trochę krwi no i co nadziałem się. Życie nie jest sprawiedliwe. Przykro mega.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments