Manny Pacquiao przegrał sprawę sądową

Manny Pacquiao przegrał w sądzie i musi zapłacić ogromną kwotę!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 maja 2023

Manny Pacquiao, legendarny pięściarz przegrał sprawę sądową z agencją managerską Paradigm Sports i w konsekwencji będzie musiał przelać na jej konto ogromną kwotę! Jak wysoka jest suma odszkodowania jaką musi spłacić „Pac Man”?

Kiedy Manny Pacquiao pojawił się na sylwestrowej gali RIZIN i ogłosił podpisanie kontraktu z japońską federacją nic nie zwiastowało tak wielkich problemów legendarnego pięściarza. Dedykowany artykuł na temat zakontraktowania Pacquiao znajdziecie tutaj. Manny Pacquiao podpisał kontrakt z Rizin! Kiedy legendarny pięściarz wejdzie do białego ringu? [VIDEO]

Okazuje się jednak, że w tym czasie trwała sądowa batalia między „Pac Manem”, a agencją managerską Paradigm Sports. Sędziowie w Kalifornii wydali dziś werdykt ogłaszając, że doświadczony bokser złożył fałszywe zeznania mówiąc, że nie jest w żaden sposób powiązany z Paradigm, a także złamał zobowiązania kontraktowe które wiązały go z tą agencją.

Pacquiao poniesie srogie konsekwencje, gdyż sąd nakazał mu wpłatę kwoty 5.1 miliona dolarów na konto firmy Paradigm. Ponad to Manny poniesie także wszelkie koszty procesu, a te miały wynieść ponad 2 miliony dolarów. Dodatkowo agencja prowadzona przez Audiego Attara ma prawo domagać się wypłaty 10% od zarobków Pacquiao za walkę z Errolem Spencem.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments