Manny Pacquiao Rizin

Manny Pacquiao podpisał kontrakt z Rizin! Kiedy legendarny pięściarz wejdzie do białego ringu? [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 stycznia 2023

Manny Pacquiao, żywa legenda światowego boksu wita 2023 rok specjalnym ogłoszeniem. Pięściarz na sylwestrowej gali Rizin ogłosił podpisanie kontraktu z japońską federacją. Kiedy legendarny „Pac Man” wejdzie do białego ringu?

44-letni Filipińczyk rozpoczął karierę „sparingową” podobną do tej jaką aktualnie prowadzi Floyd Mayweather. Mniejsza ilość rund, ciut zmienione zasady, i inne tego typu zabiegi, a wszystko po to by móc wciąż zarabiać pieniądze i przy okazji nie zaliczyć kompromitującej tudzież przypadkowej wpadki w boju ze znacznie mniej doświadczonym rywalem, lub z zawodnikiem który jest fighterem MMA, a nie pięściarzem.

W trakcie sylwestrowej gali Rizin vs. Bellator popularny „Pac Man” ogłosił:

„Kilka miesięcy temu byłem gościem na gali Rizin. Dziś jestem tu ponownie po to by zaanonsować wam coś bardzo ekscytującego. Zgodziłem się na walkę dla federacji Rizin w 2023 roku. Data pojedynku oraz nazwisko mojego rywala zostanie wyznaczone przez federację. Jestem otwarty i podekscytowany na myśl o pojedynku z rywalem z Japonii!”

Publiczność przyjęła te ogłoszenie z radością natomiast Manny, który był obecny na wrześniowej walce Floyda z Mikuru Asakurą najwyraźniej stwierdził, że warto będzie stoczyć pojedynek przed wielką publicznością. Wszystko to oczywiście okraszone nie tylko piękną oprawą na gali, lecz również odpowiednio wysokim wynagrodzeniem.

Zostaw ocenę
0
0