szef ksw o przyszłości michała materli

Maciej Kawulski o przyszłości Michała Materli. Szef obawia się kolejnych urazów głowy legendy KSW!

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 17 marca 2024

Maciej Kawulski udzielił wywiadu Arturowi Mazurowi prowadzącemu program Klatka po Klatce. Współwłaściciel federacji KSW odniósł się do przyszłości Michała Materli.

Michał Materla przegrał przez techniczny nokaut w ostatniej sekundzie pierwszej rundy co-main eventu gali KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim. Piotr Kuberski, który pokonał Materlę nie krył łez po wygranej i stwierdził, że nie jest w stanie się cieszyć.

Maciej Kawulski jeden z współwłaścicieli federacji KSW odniósł się do pojedynku Kuberskiego z Materlą. Co Kawulski sądzi na temat przyszłości Michała Materli?

Maciej Kawulski zasugerował, że biorąc pod uwagę ambicje sportowe i serce do walki Michała Materli warto, aby Berserker rozważył zakończenie kariery.

– Z jednej strony Michał bawi fanów i sam bawi się wchodzeniem do klatki… Ja mam trochę takie zdanie, że pewnie należałoby już myśleć o oddaleniu od zawodowego ringu. Tym bardziej mając takie nastawienie, takie serce, takie ambicje sportowe, jak on. Jak rozumiem nie jest zainteresowany zakończyć kariery na galach freak fightowych.

Szef KSW zwrócił uwagę na to, że młodsi zawodnicy, którzy nie są tak porozbijani. Kawulski obawia się o ilość ciosów na głowę jakie przyjął w trakcie kariery Materla.

– Natomiast dziś młodzi zawodnicy, nie rozbici tak, jak on, po prostu robią mu krzywdę. Na koniec dnia nie chodzi mi o barki i kolana, tylko o pewien dług neurologiczny, który prędzej, czy później trzeba będzie spłacić i… nie wiem, czy chciałbym na to patrzeć.

Zostaw ocenę
14
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Legenda KSW
4 miesięcy temu

🙁

Last edited 4 miesięcy temu by Legenda KSW