oktagon 47 legierski siwiec pałasz kursy bukmacherskie

Łukasz Siwiec, Mateusz Legierski i Adam Pałasz zawalczą na Oktagon 47 w Bratysławie! Kursy bukmacherskie.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 października 2023

Trzech Polaków wystąpi w głównej karcie gali Oktagon 47, która odbędzie się 7 października w Tipos Arena w Bratysławie. W walce wieczoru dojdzie do unifikacji pasów mistrzowskich kategorii półciężkiej. Mistrz Karlos Vemola zmierzy się z tymczasowym championem Pavolem Langerem. Prezentujemy kursy bukmacherskie na to wydarzenie.

Już w najbliższy weekend odbędzie się kolejna gala czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. 7 października w Tipos Arena w Bratysławie do klatki wejdzie trzech Polaków. Główną kartę otworzy pojedynek Łukasza Siwca z Amiranem Gogoladze.

„Brutal” w czerwcu odniósł największe zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Na gali w niemieckim Oberhausen Siwiec pokonał na punkty Johna Hathawaya, weterana organizacji UFC. Gruzin Gogoladze to kolejny doświadczony oponent, z którym przyjdzie się zmierzyć Polakowi. Amiran walczył na galach M-1 Challenge oraz EMC. Gruzin próbował także dostać się do UFC poprzez program Dana White’s Contender Series jednak doznał szybkiej porażki.

Nie co później w klatce organizacji Oktagon zamelduje się Mateusz Legierski, który zmierzy się z Karolem Rysavym. „Dynamit” stanie przed trudnym zadaniem, gdyż stanie do boju z oponentem, który będzie mógł liczyć na doping swoich rodaków.

Ostatnim z biało-czerwonych, który wejdzie do klatki na gali Oktagon 47 będzie Adam Pałasz. Zawodnik kategorii ciężkiej powróci do startów po półrocznej przerwie, a jego rywalem będzie reprezentujący Francję Sofiane Boukichou.

Oktagon 47 – kursy bukmacherskie

Prezentujemy kursy bukmacherskie na galę Oktagon 47 w Bratysławie. Wszystkie pojedynki tego wydarzenia można obstawić za pośrednictwem eFortuna.pl. Wystarczy dokonać rejestracji konta, odebrać bonus i skorzystać z trwającej promocji trzech zakładów bez ryzyka. Obstaw galę Oktagon 47 tutaj.

Spośród trzech reprezentantów Polski największym faworytem jest Mateusz Legierski, na którego wygraną ustalono kurs 1.28. Kurs na wygraną jego oponenta Karola Rysavego wynosi 3.40.

Poniżej znajdziecie pełną listę kursów na galę Oktagon 47, aby obstawić wydarzenie wystarczy kliknąć w zamieszczony obrazek.

Zarejestruj się i obstaw galę OKTAGON 47

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments