łukasz rajewski rezerwowym w turnieju oktagon o milion euro

Łukasz Rajewski rezerwowym w turnieju Oktagon o milion euro! Raju zmierzy się z weteranem M-1 i PFL!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 lutego 2024

Łukasz Rajewski odszedł z KSW. Raju na brak ofert jednak nie narzekał i weźmie udział w turnieju Oktagon MMA, którego wygrany zgarnie, aż milion euro! Rajewski zawalczy 2 marca z Jasonem Ponetem.

Łukasz Rajewski zakończył swoją drugą przygodę z federacją KSW. Popularny „Raju” będzie kontynuował karierę w czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. Zawodnik Czerwonego Smoka przyjął rolę rezerwowego w turnieju o milion euro.

W przeciwieństwie do innych tego typu wydarzeń, organizacja Oktagon nie pozostawia zawodników rezerwowych wyłącznie w obwodzie na wypadek kontuzji czy chorób, a wręcz przeciwnie zestawia im konkretne walki.

Łukasz Rajewski zadebiutuje w organizacji Oktagon już 2 marca na gali Oktagon 54 w Ostrawie, a jego rywalem będzie Jason Ponet, czyli weteran który ma na koncie ponad 40 zawodowych walk. „The Amazonian Samourai” walczył między innymi dla takich organizacji jak M-1 Global, Cage Warriors, ACB, a także PFL.

Jeśli Rajewski wygra walkę z Ponetem, a któryś ze zwycięzców innych walk turniejowych nie będzie w stanie wystąpić w kolejnej rundzie to Polak wskoczy na zastępstwo. Jeśli do tej sytuacji nie dojdzie to możliwe, że „Raju” będzie toczył kolejne walki w „drabince” rezerwowych, a jeśli nadarzy się takowa szansa to wskoczy do składu głównego turnieju w dalszej fazie.

Przypominamy, że w głównym turnieju od samego początku walczył będzie inny z Polaków, Mateusz Legierski. Natomiast w walce wieczoru gali Oktagon 54 wystąpi Piotr Wawrzyniak, który zmierzy się z Patrikiem Kinclem w walce unifikującej mistrzowskie pasy kategorii średniej. To pokazuje, że organizacja Oktagon MMA chętnie stawia na Polaków.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments