Lom-Ali Eskiev przed KSW 80

Lom-Ali Eskiev przed KSW 80: „Ruchała nie ma poprawnej techniki.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 marca 2023

Lom-Ali Eskiev przed galą KSW 80 w Lubinie. W walce wieczoru gali KSW 80 dojdzie do starcia o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej. Niemiec Lom-Ali Eskiev podejmie utalentowanego Polaka Roberta Ruchałę. Co przed walką powiedział Eskiev?

Już w piątek 17 marca w RCS Arenie dojdzie do pojedynku o tymczasowy pas mistrzowski kategorii do 66 kilogramów. W okrągłej klatce KSW zmierzą się Lom-Ali Eskiev oraz Robert Ruchała. Początkowo Polak miał zmierzyć się z Dawidem Śmiełowskim jednak ten doznał urazu i musiał wycofać się z walki. Eskiev miał zatem krótki okres przygotowawczy do gali. Co do powiedzenia przed tym pojedynkiem miał Niemiec?

„Robert jest młody, eksplozywny, a jego marzeniem jest sięgnąć po pas. Jednak to, że ja mam 30 lat nie oznacza, że też nie mam w sobie tego ognia. Czego by Robert nie zrobił, z mojej strony zawsze będzie odpowiedź. Tam, gdzie walczy Ruchała, tam jest chaos. Nie ma poprawnej techniki, tam leci wszystko. Jeśli jednak jest się na dobrym poziomie, to opanuje się ten chaos, znajdzie się swój moment i wyprowadzi skuteczną kontrę.  Jego emocje, jego nastawienie, to, czego pragnie, to, że jest głodny zwycięstwa, nie ma żadnego znaczenia. Ja tak samo pragnę tego pasa, też jestem głodny. Zobaczymy więc, kto jest bardziej. Cała droga, którą przeszedłem, zawodnicy, z którymi się mierzyłem, to wszystko czyni zdobycie pasa KSW czymś wyjątkowym. Robert jest numerem trzy w rankingu. Wygrał pięć walk z rzędu. Zasługuje na walkę o tytuł i ja też zasłużyłem.”

Jak widać Eskiev docenia dobre wyniki młodego Polaka w klatce KSW jednak uważa również, że Ruchała nie ma najlepszej techniki i że w walkach Roberta często jest sporo chaosu.

Gdzie oglądać najbliższą galę KSW?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0