KSW 86 Eskiev vs. Śmiełowski Wrocław

Lom-Ali Eskiev kontra niepokonany Dawid Śmiełowski na KSW 86 we Wrocławiu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 sierpnia 2023

Federacja KSW zestawiła bardzo interesujący pojedynek do którego dojdzie 16 września we Wrocławiu. Weteran Lom-Ali Eskiev kontra niepokonany Dawid Śmiełowski – to zestawienie piórkowych na pewno rozgrzeje kibiców zebranych w Hali Orbita.

Dwa dni temu ogłoszono pojedynek Kacpra Koziorzębskiego z Wiktorem Zalewskim, a dziś poznaliśmy bohaterów kolejnego zestawienia do którego dojdzie na gali KSW 86 we Wrocławiu.

Gala KSW 86 przyniesie ekscytujące starcie, w którym Lom-Ali Eskiev (20-7 1NC, 9 KO, 3 Sub), numer trzy wśród najlepszych zawodników wagi piórkowej, zmierzy się z niepokonanym Dawidem Śmiełowskim (10-0, 8 KO, 2 Sub), numerem cztery tego zestawienia. Do pojedynku dojdzie 16 września we wrocławskiej hali Orbita.

Lom-Ali Eskiev ma za sobą cztery walki w okrągłej klatce KSW. W ostatnim starciu stanął do rywalizacji o tymczasowy pas wagi piórkowej, ale musiał w niej uznać wyższość Roberta Ruchały. Walka była jednak tak efektowna, że wybrano ją najlepszym starciem wieczoru gali KSW 80.

Wchodząc do KSW Lom-Ali szybko poddał Gilbera Ordoneza, a w drugim starciu wygrał z byłym pretendentem do tytułu kategorii koguciej, Damianem Stasiakiem. Później zmierzył się z Danielem Rutkowskim i przegrał z nim na punkty niejednogłośną decyzją sędziów. Reprezentant klubu UFD Gym wygrywał w karierze już dwadzieścia razy, a dwanaście zwycięstw odniósł przed czasem.

Dawid Śmiełowski pozostaje niepokonany w zawodowej karierze i wszystkie dotychczasowe walki wygrał przed czasem. „Królik” słynie z efektownego stylu walki, co zaprezentował też dwa razy w okrągłej klatce. Debiutując w KSW Dawid znokautował Filipa Pejicia, a w drugiej walce posłał na deski Patryka Kaczmarczyka.

Pierwszy bój Dawida został wybrany najlepszą walką wieczoru, a w drugim Śmiełowski zdobył bonus za najlepszy nokaut. Popularny „Królik” ma na swoim koncie dziesięć zawodowych tryumfów, z których pięć zanotował już w pierwszej rundzie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments