Koziorzębski vs Zalewski KSW 86 Wrocław

KSW 86: Kacper Koziorzębski zmierzy się z niepokonanym Wiktorem Zalewskim we Wrocławiu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 sierpnia 2023

Kacper Koziorzębski, bohater miejscowych kibiców zmierzy się z Wiktorem Zalewskim na gali KSW 86 we Wrocławiu. Wydarzenie odbędzie się 16 września w Hali Orbita. Zawodnik z Płocka będzie starał się utrzymać nieskazitelny rekord w potyczce z „Wiórem”, który będzie wspierany głośnym dopingiem wrocławskich fanów.

Federacja KSW rozkręciła się w ostatnich dniach z ogłoszeniami kolejnych walk, a także z prezentacją materiałów promujących kolejne wydarzenia. Wczoraj pojawił się trailer gali KSW 85: Parnasse vs. Ruchała, natomiast dzisiaj poznaliśmy bohaterów kolejnej walki KSW 86!

Na gali KSW 86 Kacper Koziorzębski (9-5, 4 KO), dający efektowne walki lokalny bohater z Wrocławia, zmierzy się z zaledwie 23-letnim, niepokonanym Wiktorem Zalewskim (5-0, 4 KO). Do starcia w wadze półśredniej dojdzie 16 września we wrocławskiej hali Orbita.

Kacper Koziorzębski wejdzie do klatki KSW po raz siódmy w karierze. Reprezentant Bonzai MMA ostatni raz walczył w marcu i w widowiskowym boju pokonał Borysa Borkowskiego. Starcie to zostało wybrane najlepszym pojedynkiem gali KSW 80. Kacper nie po raz pierwszy zdobył taki bonus.

Jego pojedynek z Marcinem Krakowiakiem był jedną z najlepszych walk roku 2020 i został wyróżniony bonusem za najlepsze starcie wieczoru gali KSW 57. Kacper stoczył do tej pory czternaście pojedynków, z których dziewięć wygrał. Niezależnie jednak od wyniku walk, Koziorzębski zawsze jest gwarantem świetnych, emocjonujących widowisk z mocnymi stójkowymi wymianami.

Wiktor Zalewski ma za sobą udany debiut w okrągłej klatce. Podczas gali KSW 82, która odbyła się w marcu, 23-letni zawodnik z Płocka pokonał Roberta Maciejowskiego i tym samym wydłużył swoją serię wygranych do pięciu.

Przed wejściem do KSW Zalewski stoczył cztery pojedynki i we wszystkich posłał rywali na deski. Trzy razy wygrał już w pierwszej minucie. Przed rozpoczęcie profesjonalnej kariery walczył też amatorsko, gdzie zdobył między innymi tytuł wicemistrza Polski Amatorskiej Ligi MMA. Na swoim koncie ma również grapplingowy tytuł mistrza Polski ADCC 2021.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments