legendarny zawodnik wręczy pas BMF zwycięzcy walki Gaethje vs Holloway na UFC 300

Legendarny zawodnik wręczy pas BMF zwycięzcy walki Gaethje vs Holloway na UFC 300!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 kwietnia 2024

Organizacja UFC poszła za głosem kibiców i podjęła decyzję, że Mark Coleman wręczy pas BMF zwycięzcy walki Gaethje vs Holloway na sobotniej gali UFC 300.

Mark Coleman to legendarny zawodnik, który jest wzorem do naśladowania dla młodszego pokolenia. Coleman zachwycał nie tylko swoją postawą w ringu czy klatce, lecz także w życiu pozasportowym.

O Colemanie w ostatnich miesiącach było głośno. Weteran najpierw zmagał się z infekcją i trafił do szpitala, gdzie spędził sporo czasu. Później kiedy Coleman przebywał w domu swoich rodziców doszło do wielkiego pożaru.

Mark uratował rodziców z płonącego domu, a następnie wrócił do środka po psa. Były mistrz UFC i zwycięzca Grand Prix PRIDE niemal stracił życie chcąc ratować czworonoga. Coleman musiał walczyć o życie i oddychał przy pomocy respiratora.

Na szczęście Coleman szybko wrócił do zdrowia, a choć wciąż ma problemy ze swobodnym mówieniem to czuje się już zdecydowanie lepiej niż kilka dni po pożarze.

Organizacja UFC przychyliła się do próśb kibiców i zawodników by to właśnie Coleman był tym, który założy pas na biodra zwycięzcy walki Justin Gaethje vs. Max Holloway.

Członek Galerii Sław UFC zaakceptował propozycję i pojawi się octagonie w sobotę, aby wręczyć pas BMF wygranemu pojedynku Gaethje – Holloway.

Walkę Gaethje vs Holloway obstawisz u legalnego polskiego bukmachera Superbet.

TYPYKURSYBUKMACHER
Justin Gaethje1.57Superbet
Max Holloway2.40Superbet

Kto wygra walkę Gaethje vs Holloway?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments