laid zerhouni poddał niakate w 1 rundzie na ksw 93 video

Laid Zerhouni udusił Boubacara Niakate na KSW 93 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 kwietnia 2024

Na gali KSW 93 do okrągłej klatki KSW powrócił Laid Zerhouni. Pogromca Bartosza Fabińskiego stoczył bój z Boubacarem Niakate.

W kolejnym pojedynku głównej karty gali KSW w Paryżu zmierzyli się Laid Zerhouni i Boubacar Niakate. Zerhouni miał na koncie jedną walkę w polskiej organizacji, a dla Niakate był to debiut w KSW.

Walkę Zerhouni vs Niakate na KSW 93 zakontraktowano w limicie kategorii średniej (-84 kg). Czy Zerhouni równie szybko rozprawi się z Niakate co z Bartoszem Fabińskim?

Wszystkie walki gali KSW 93 można obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

FORTUNA TO LEGALNY BUKMACHER. GRA U NIELEGALNYCH FIRM JEST ZABRONIONA. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM.

KSW 93: Zerhouni poddał Niakate w 1. rundzie

Zerhouni rozpoczął od ciosów jednak niespodziewanie wszedł w nogi rywala. Niakate sprytnie jednak zapiął klamrę i odwrócił sytuację. Po chwili to Boubacar przegonił oponenta po klatce zadając ciosy. Laid Zerhouni ponownie poszedł po nogi rywala tym razem efektownie wynosząc go w górę i rzucając nim o matę. Praca ciosami z góry. Boubacar przyjął kilka uderzeń jednak zdołał wstać. Zerhouni sprytnie jednak obalił kontrując rywala i znalazł się w dosiadzie. Pochodzący z Algierii zawodnik podjął próbę americany jednak nie była to udana akcja. Laid Zerhouni zaatakował ciosami z góry. Po chwili gdy Niakate się odwrócił szybko zapiął duszenie zza pleców i jest po walce.

Laid Zerhouni pok. Boubacara Niakate przez poddanie (duszenie zza pleców), 1 runda

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments