KSW Materla Mańkowski czas

Kto spędził najwięcej czasu w klatce KSW? Tylko 2 zawodników wciąż walczy w federacji i obaj wystąpią na KSW 78

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 stycznia 2023

Federacja KSW zaprezentowała bardzo ciekawe statystyki, w których przedstawiono łączny czas spędzony przez zawodników w klatce KSW. Zaledwie czterech zawodników spędziło w klatce więcej niż 3 godziny, co ciekawe dwóch z tych fighterów już nie walczy dla najlepszej europejskiej organizacji. Lider tego zestawienia i znajdujący się na czwartym miejscu fighter na pewno poprawią swoje wyniki jeszcze w tym miesiącu, gdyż obaj wystąpią na KSW 78 w Szczecinie! KSW 78 – karta walk, informacje

Fani, którzy śledzą gale KSW od wielu lat zapewne domyślają się o kim mowa, chodzi oczywiście o byłych mistrzów kategorii półśredniej i średniej. Borys Mańkowski jest aktualnie liderem tej klasyfikacji. „Diabeł Tasmański” spędził w ringu/klatce KSW łącznie ponad trzy i pół godziny! Dokładny wynik Mańkowskiego to 3 godziny 30 minut 48 sekund.

Michał Materla jest niewiele gorszy od Poznaniaka jednak wynik 3 godziny 21 minut 10 sekund pozwala Szczecinianinowi na zajęcie zaledwie czwartej lokaty w tym wąskim elitarnym gronie.

Przed Michałem Materlą uplasowali się bowiem Mateusz Gamrot oraz Artur Sowiński. Do „Gamera” Michałowi brakuje ponad 7 minut, więc by przegonić zawodnika Czerwonego Smoka reprezentant Berserkers Team musiałby przewalczyć minimum półtorej rundy w rewanżowym starciu z Kendallem Grovem. Bliżej jest natomiast do „Kornika”. bo jeśli drugi bój Materli z Grovem potrwa dłużej niż 107 sekund to Michał wskoczy na najniższy stopień podium.

Na koniec ciekawostka statystyczna. Michał Materla nigdy nie walczył na pełnym mistrzowskim dystansie pięciu rund, natomiast Borys Mańkowski stoczył tylko jeden taki pojedynek. Warto też zaznaczyć, że aż 7 z 9 ostatnich walk Borysa kończyło się decyzjami sędziowskimi natomiast w przypadku Michała Materli tylko 1 z 16 ostatnich walk skończyła się decyzją sędziów.

Transmisję z gali KSW 78 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. Start wydarzenia o godzinie 19:00.

Klikając w poniższy baner przeniesiecie się na stronę platformy, gdzie w niecałe 60 sekund założycie konto. Miesięcznie subskrypcja kosztuje jedyne 34 zł.

Oprócz transmisji na żywo KSW 78 otrzymacie również dostęp do poprzednich gal, innych wydarzeń sportowych, a także szerokiej biblioteki filmów oraz seriali. Po zatwierdzeniu płatności wszystko gotowe! Transmisja KSW 78 rozpocznie się 21 stycznia o godzinie 19:00. Aby zapewnić sobie dostęp do gali wystarczy, że klikniesz w poniższy baner, bądź ten link!

Zostaw ocenę
0
0