KSW 78 Materla Grove karta

KSW 78. Kto zawalczy na gali w Szczecinie? Karta walk, rozpiska, transmisja

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 stycznia 2023

Już w najbliższą sobotę 21 stycznia odbędzie się kolejna gala federacji KSW. Tym razem najlepsza europejska organizacja MMA zawita do Szczecina, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Michał Materla i Kendall Grove. Będzie to rewanżowy pojedynek, w pierwszym starciu po dogrywce górą był zawodnik Berserkers Team. Jak prezentuje się pełna karta walk gali? Kto zawalczy na KSW 78 w Szczecinie?

W walce wieczoru wystąpi bohater miejscowych kibiców – Michał Materla, którego rywalem będzie niebezpieczny Kendall Grove. Będzie to drugi pojedynek obu zawodników. W pierwszej walce lepszy był podopieczny Piotra Bagińskiego i Karola Chabrosa, który mimo wielu ran zdołał odwrócić losy starcia w dogrywce.

Dla Berserkera będzie to powrót do klatki KSW po fatalnej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Warto jednak pamiętać, że był to pojedynek w kategorii ciężkiej i teraz Michał wraca do dywizji średniej, czyli tam gdzie czuje się najlepiej.

Kendall Grove ostatni pojedynek w MMA stoczył w 2019 roku kiedy poddał w pierwszej rundzie Anthony’ego Ruiza. Później Hawajczyk walczył już tylko w grapplingu, a także na gołe pięści, gdzie z kolei uległ Hectorowi Lombardowi. Trailer walki wieczoru możecie zobaczyć tutaj. Materla: „Wygrałem wtedy i wygram kolejny raz.” Grove: „Powtórzę historię i skopię mu tyłek!” – trailer KSW 78 [VIDEO]

W co-main evencie zmierzą się Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski. Starcie to można śmiało uznać za eliminator do pojedynku o pas kategorii średniej. Zdecydowanie większym doświadczeniem w MMA dysponuje „Tommy”, który będzie mógł liczyć na doping własnej publiczności. Kickbokser z Uniq Fight Club zapowiada jednak, że wraz z nim z Warszawy przyjedzie spora grupa fanów, więc emocje będą gwarantowane nie tylko w klatce, lecz również i na trybunach.

Dodatkowymi atrakcjami dla fanów będą bardzo mocne zestawienia w kategorii lekkiej. Borys Mańkowski zmierzy się z Valeriu Mirceą natomiast Roman Szymański przywita w klatce KSW Raula Tutarauliego.

Gdzie oglądać KSW 78?

Transmisję z gali KSW 78 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. Start wydarzenia o godzinie 19:00.

Klikając w poniższy baner przeniesiecie się na stronę platformy, gdzie w niecałe 60 sekund założycie konto. Miesięcznie subskrypcja kosztuje jedyne 34 zł.

Oprócz transmisji na żywo KSW 78 otrzymacie również dostęp do poprzednich gal, innych wydarzeń sportowych, a także szerokiej biblioteki filmów oraz seriali. Po zatwierdzeniu płatności wszystko gotowe! Transmisja KSW 78 rozpocznie się 21 stycznia o godzinie 19:00. Aby zapewnić sobie dostęp do gali wystarczy, że klikniesz w poniższy baner, bądź ten link!

Karta walk KSW 78: Michał Materla vs. Kendall Grove 2

  • Michał Materla (31-9) vs. Kendall Grove (24-18 1 NC) – main event
  • Tomasz Romanowski (17-8, 1 NC) vs. Radosław Paczuski (5-0) – co-main event
  • Roman Szymański (16-6) vs. Raul Tutarauli (31-6)
  • Borys Mańkowski (22-10-1) vs. Valeriu Mircea (27-8-1)
  • Łukasz Sudolski (10-1) vs. Kleber Raimundo Silva (20-12, 1 NC)
  • Rafał Kijańczuk (11-5) vs. Marc Doussis (8-1, 1 NC)
  • Łukasz Rajewski (11-8, 1NC) vs. Sahil Siraj (6-1)
  • Oskar Szczepaniak (3-1) vs. Raimondas Krilavičius (6-2-1, 1NC)
  • Borys Dzikowski (2-0) vs. Andre Langen (1-0)

Całą galę KSW 78 możesz obstawić u bukmachera STS, który oferuje bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych.

-> Odbierz bonus na KSW 78!

Zostaw ocenę
0
0