Materla vs Grove KSW 78 trailer

Materla: „Wygrałem wtedy i wygram kolejny raz.” Grove: „Powtórzę historię i skopię mu tyłek!” – trailer KSW 78 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 stycznia 2023

Michał Materla i Kendall Grove spotkali się po raz pierwszy w czerwcu 2013 roku, a stawką ich pojedynku był pas mistrzowski, którego posiadaczem był Szczecinian. Trzy rundy nie wystarczyły i sędziowie zarządzili dogrywkę, w której lepszy okazał się Materla. Teraz Berserker i Hawajczyk ponownie są żądni krwi. Kto będzie górą w walce wieczoru XTB KSW 78?

Krwawa batalia Materli i Grove’a przeszła do historii federacji KSW, więc nie dziwne że obaj zawodnicy wspomnieli ten pojedynek w trailerze. Michał powiedział, że czuł się wygranym pierwszego starcia i jest gotowym na powtórzenie tego wyniku.

Grove natomiast przyznał, że był zdziwiony faktem, że po tym jak sprawił, że Materla odniósł ciężkie rany sędziowie podjęli decyzję o dogrywce. Kendall nie krył jednak tego, że to Michał był lepszym zawodnikiem w trakcie dodatkowych pięciu minut.

Materla zapowiada: „Mam takie poczucie, że tą walkę wygrałem. Myślę, że to jest dobry moment do tego by dać znowu przyjemność kibicom i pokazać, że to była walka którą wtedy wygrałem i wygram po raz kolejny.”

Grove odpowiada: „Nie mam wyboru, muszę przyjechać i wysłać go do krainy snów albo go poddać. To nie tak, że go nienawidzę, życzę mu samych dobrych rzeczy, ale mam nadzieję że przez te piętnaście minut powtórzymy historię, a najlepiej jeśli to ja powtórzę historię i skopię mu tyłek!”

https://www.youtube.com/watch?v=WTb0bfPXsBA
Zostaw ocenę
0
0