ksw wzmacnia kategorię ciężką

KSW wzmacnia kategorię ciężką. Kolejny mistrz Hexagone MMA zakontraktowany!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 marca 2024

Federacja KSW ogłosiła zakontraktowanie mistrza organizacji Hexagone MMA w kategorii ciężkiej. Prince Aounallah zapewne zadebiutuje w okrągłej klatce na gali KSW 93 w Paryżu.

32-letni Prince Aounallah (18-11) to mistrz kategorii ciężkiej organizacji Hexagone MMA. W tej federacji walczyli wcześniej tacy zawodnicy jak Wilson Varela czy Laid Zerhouni, więc Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW najwyraźniej uznał, że warto sięgnąć po kolejnego „asa” tej organizacji.

Aounallah ma w rekordzie walki z naprawdę dużymi nazwiskami europejskiej sceny MMA. Prince mierzył się między innymi z Karlosem Vemolą topowym zawodnikiem czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. Francuz miał także możliwość skonfrontowania się z Karlem Moorem, czyli aktualnym pretendentem do pasa mistrzowskiego organizacji Bellator w kategorii półciężkiej.

Aounallah obie te walki przegrał jednak porażka przez decyzję z Vemolą na pewno ujmy mu nie przynosi. Ostatnimi czasy Prince nazbierał serię czterech zwycięstw z rzędu. Zawodnik wywodzi się ze sportów uderzanych i walczył zarówno w kickboxingu jak i muay thai.

Debiutu nowego zawodnika należy się spodziewać 6 kwietnia na gali KSW 93 w Paryżu. Póki co nie wiadomo z kim zmierzy się Aounallah.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments