Paweł Pawlak mistrzem rozbił Romanowskiego

KSW Colosseum 2: Paweł Pawlak rozbił Tomasza Romanowskiego pod koniec 5. rundy! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

W ósmej walce gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzyli się Paweł Pawlak i Tomasz Romanowski. Stawką tego starcia był pas mistrzowski kategorii średniej. Jaki był wynik pojedynku Pawlak vs. Romanowski?

Pas kategorii średniej KSW pozostawał bez właściciela od momentu odejścia Roberto Soldicia. Teraz wreszcie się to zmieni. Na Stadionie Narodowym w okrągłej klatce zmierzą się Paweł Pawlak i Tomasz Romanowski.

Obaj zawodnicy dysponują sporym doświadczeniem jednak obaj są również głodni sukcesów. Zarówno dla Pawlaka jak i dla Romanowskiego zdobycie pasa mistrzowskiego kategorii średniej będzie największym sukcesem w dotychczasowej karierze. Jaki był wynik walki Pawlak vs. Romanowski?

-=> XTB KSW Colosseum 2 – Relacja na żywo

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Dołącz do grona fanów oglądających galę KSW, transmisja jest dostępna w Viaplay!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Pawlak vs. Romanowski – relacja XTB KSW Colosseum 2

Mocne ciosy od samego początku starcia. Pawlak starał się okopywać rywala jednak popełnił błąd, który Tommy wykorzystał i mocną wstrząsnął głową rywala potężnym ciosem. Zachwiał się na nogach „Plastinho” jednak wrócił do gry. Kiedy wydawało się, że Romanowski zamyka Pawlaka na siatce i przeważa reprezentant Octopusa wystrzelił długim prostym i odrzucił Tomasza. Pawlak trafia kopnięciem na korpus. Romanowski odpowiada ładną kombinacją. Berserker szuka swych szans w krótkim dystansie. Pawlak próbuje atakować wykorzystując swój zasięg i wypuszczając stopujące kopnięcia. Tomasz prze do przodu natomiast Paweł stara się wykorzystywać luki w obronie rywala. Koniec rundy.

Zaczynamy drugą rundę walki o pas kategorii średniej. Romanowski wciąż prze do przodu, a Pawlak stara się wypuszczać stopujące ciosy. Chwila przerwy i wskazówki od sędziego Marca Goddarda. Ładna akcja Tommy’ego, który skrócił dystans wszedł ciosami i dociskał do siatki Pawła Pawlaka. Romanowski zgodnie z poleceniami narożnika buja ciałem i wykonuje kiwki przed wejściem w przód. Pawlak wykorzystuje kopnięcia. 10 minut walki za nami.

Stracił równowagę Tomasz Romanowski i Paweł Pawlak chciał to wykorzystać łapiąc za głowę rywala. Nie było jednak próby gilotyny, a atak kolanem na głowę, który Tommy szybko zerwał. Pawlak co rusz wyprowadza kopnięcia na korpus rywala. Paweł wydaje się być wszechstronniejszym fighterem, który jest w stanie atakować w wielu płaszczyznach. Berserker póki co odpowiada na to jedynie akcjami bokserskimi. Pawlak rozbił już nos Romanowskiego prostymi. Zderzenie głowami i chwila przerwy. Teraz Romanowski krwawi także z łuku brwiowego jednak sędzia Goddard przekazał sędziom punktowym, że to rozcięcie powstało w wyniku przypadkowego zderzenia głowami. Wznowienie. High kick Pawlaka! Zawodnik Octopusa wystrzelił jeszcze raz kopnięciem na koniec odsłony.

Mamy rundy mistrzowskie! Romanowski skraca dystans i dwukrotnie trafia mocno Pawlaka. Ten na wstecznym nie daje się ponownie złapać agresywnemu atakowi Tommy’ego. Pawlak odpowiada celnym ciosem. W połowie czwartej rundy Paweł Pawlak przenosi walkę na matę! Seria potężnych łokci w wykonaniu Pawła Pawlaka, który jeszcze bardziej rozcina twarz Romanowskiego. Krwawa jatka na KSW Colosseum 2! Pawlak zdominował Romanowskiego, którego ratuje gong.

Niewiele akcji w pierwszej minucie piątej rundy. Tym razem to Romanowski się cofa i krąży. Paweł Pawlak chodzi za rywalem i czasem wypuszcza wysokie kopnięcia. Po dwóch minutach zawodnik Octopusa sprowadza walkę na matę. Koniec walki! Sędzia Goddard widząc, że Pawlak kontynuuje demolkę postanowił oszczędzić zdrowia Romanowskiemu!

Video w trakcie aktualizacji

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments