KSW Colosseum 2. Mamed z wiadomością do hejterów po wygranej! „Mam nadzieję, że wsadzicie te słowa…” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 04 czerwca 2023

Walka wieczoru KSW Colosseum 2 zakończyła długą trylogię pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Scottem Askhamem. Kto zwyciężył w main evencie na PGE Stadionie Narodowym?

Kolejna gala KSW na największym polskim obiekcie okazała się fenomenalnym widowiskiem. Dwie walki mistrzowskie, hitowe zestawienie Pudzianowski vs Szpilka, czy superfight Ziółkowski vs Parnasse. Wszystko zaś zakończyła trylogia z udziałem byłych championów kategorii średniej.

Mamed po ubiegłorocznej wygranej nad Pudzianem wrócił do swojej nominalnej wagi. W porównaniu do Anglika od ich drugiego spotkania pozostawał też aktywny w oktagonie. Kto wygrał walkę Khalidov vs Askham na XTB KSW Colosseum 2? Relację i wynik pojedynku znajdziecie TUTAJ -> KSW Colosseum 2: Mamed Khalidov efektownie znokautował Scotta Askhama! [VIDEO].

KSW Colosseum 2: Pierwsze słowa Mameda po walce!

Hitowa walka wieczoru na KSW Colosseum 2 zakończyła się przez TKO na korzyść Mameda Khalidova. Legendarny fighter organizacji powiedział po walce:

Dziękuję wam. Nawet sobie nie zdajecie sprawy, ile energii dajecie – dziękował kibicom.

Taktyka była na walkę w stójce. Miałem spokój z góry, pilnowałem tego, wiedziałem, że on się męczy.

Chciałem przypomnieć wam, co mówicie że nie stać mnie na 3-5 rund. Jesteście w bardzo duzżm błędzie. Mam nadzieję, że wsadzicie te słowa do swojej buzi.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments